idź do fb

Tessa Stolarka - Aktualności

O firmie
2 Jan 2018

Promocja topniejąca CAL na drzwi wewnętrzne

Słyszeliście o promocjach topniejących ? Wartość rabatu pomniejsza się w ciągu kolejnych miesięcy zimowych, aby zakończyć trwanie na wiosnę.

21 Dec 2017

Plan pracy na przełomie 2017/2018

Przedstawiamy plan pracy na przełomie grudnia 2017. i stycznia 2018. roku

15 Nov 2017

Zabezpiecz stolarkę w budowanym domu przed zimą

Przedstawiamy kilka przydanych rad dla budujących dom. Kliknij po pełną treść artykułu.

5 Sep 2017

Bookcrossing czyli "uwolnij książki" w Tessa

Na półpiętrze ekspozycji w salonie Tessa Lisi Ogon powstał regał z ofertą książek. Znajdziesz tam pozycje nowe do kupienia. Organizujemy też jedyny w tej okolicy bookcrossing.

20 Jul 2017

Najlepsze rozwiązanie na długie terminy produkcyjne fabryk

Firma Tessa, hurtowy skład kompletacyjny największych polskich fabryk drzwi przypomina o dużym zamagazynowaniu w wybrane produkty.

15 Jun 2017

Plan pracy w długi weekend czerwcowy

Zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat utrudnień w kontakcie z firmą Tessa

29 May 2017

Wsparcie organizacyjne dla III Bieg na Miedzyniu. Bydgoszcz 27.05.2017

Lokalna inicjatywa biegowa w postaci kolejnej edycji Biegu na Miedzyniu znalazła w nas sponsora. Wpisuje się to w nasze poczucie odpowiedzialności za rozwój lokalnej wspólnoty "naszej małej ojczyzny".

25 Mar 2017

Targi Wystroju i Aranżacji Wnętrz, Bydgoszcz 2017

Firma Tessa, bezpośredni przedstawiciel fabryk drzwi, okien i tarasów kompozytowych prezentowałą swoją ofertę na 3.TAiWW

8 Feb 2017

Spotkanie "Biznes dla Kobiet" w salonie Tessa Lisi Ogon

W czwartek 26 stycznia w naszym odświeżonym salonie przy ul. Spokojnej w Lisim Ogonie spotkało się 30 kobiet. Byliśmy bowiem gospodarzem kolejnego spotkania "biznesu dla kobiet". 

4 Feb 2017

Najlepsze okna EUROCOLOR tylko w salonie Tessa

Fabryka Eurocolor to innowacyjny producent energooszczędnych okien o zaawansowanych parametrach izolacyjności termicznej i wysokim komforcie użytkowania. Okna Eurocolor to marka dynamicznie rozwijająca sieć sprzedaży na terenie kraju.

2 Feb 2017

Styczniowe szkolenia w Tessa

Relacja ze szkoleń z zakresów drzwi CAL, Porta oraz Assa Abloy Mercor Door, które odbyły się na przełomie stycznia br.  

25 Jan 2017

Bydgoscy Muzycy w hołdzie ...

Relacja z koncertu, którego jednym ze sponsorów była firma Tessa.
W niedzielę 22 stycznia uczestniczyliśmy w kolejnym z cyklu koncertów "Bydgoscy muzycy w hołdzie..." 

28 Dec 2016

Wyprzedaż przed remanentem

Jak co roku, na początku stycznia, będziemy liczyli tysiące naszych drzwi i dziesiątki okien, znajdujące się w największych w regionie magazynach drzwi. Żeby było nam łatwiej pod koniec roku ogłaszamy szczególnie korzystne warunki zakupu drzwi z dawniejszej oferty katalogowej.

10 Dec 2016

Świąteczne spotkanie załogi

W piątek 9 grudnia spotkaliśmy się całą załogą w Restauracji Twardowski w Bydgoszczy, aby podsumować i uczcić 2016. rok a więc 22-gi rok naszej działalności. Wraz z nami świętowali zaprzyjaźnieni montażyści i biuro księgowe. Wspominaliśmy wiele zmian organizacyjnych, jakie zaszły w tym roku. Mamy nadzieję, że będą to tylko zmiany na lepsze.

1 Dec 2016

Żegnamy się z adresem Galeria Wnętrz Arkada

Po 6 latach zakończyliśmy sprzedaż drzwi w Galerii Wnętrz Arkada w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej. Wraz z dodaniem do naszej oferty okien pcv firmy Eurocolor i otwarciem ich przestronnej wystawy w naszym budynku w Lisim Ogonie, postanowiliśmy zintensyfikować działania pod tym adresem.

14 Nov 2016

Nasza szefowa w "Mieście kobiet"

Z radością donosimy, że w listopadowym numerze "Miasta kobiet" znalazł się wywiad z naszą szefową - Justyną Tessa. Jest w nim mowa nie tylko o drzwiach ale i o jej zainteresowaniach, podróżach, inspiracjach. A także o tym jak jedno zdanie popchnęło humanistkę do branży budowlanej. Zapraszamy do lektury.

11 Jul 2016

Nowa aranżacja salonu sprzedaży w Toruniu

Zapraszamy do salonu w znanym państwu adresie tj. w Toruniu na ulicy Chrobrego 145-147, ale z nową aranżacją i wizualizacją przestrzeni ekspozycyjnej. Zapraszamy !!

28 Feb 2016

Porta RoadShow 2016 w Bydgoszczy

Relacja z multimedialnej prezentacji PORTA RoadShow w Bydgoszczy 25 luty 2016

 

7 Jan 2016

Rozbudowa bazy maszynowej grupy Tessa

Nowa piła formatowa stołowa to dodatkowe wyposażenie naszego warsztatu przerobów. Dzięki tej przecinarce jesteśmy w stanie obsłużyć coraz bardziej wymagające inwestycje.

12 Dec 2015

Szlachetna Paczka po raz kolejny

Firma TESSA od kilku lat włącza się w akcję Szlachetna Paczka. W tym roku wspieraliśmy jednego z Darczyńców w zakresie transportu i logistyki a dwie osoby z naszej załogi były wolontariuszkami Szlachetnej Paczki.  

16 Jul 2015

Tessa Stolarka wspiera sporty biegowe

W tym roku to już trzeci masowy bieg w Bydgoszczy odbędzie się przy wsparciu firmy Biuro Handlowe Drzwi Tessa sp. jawna jako sponsora. Zapraszamy na I Bydgoski Wyścig Wózkowiczów i Bieg Chodziaków /plakat/

25 Aug 2014

Tessa na rynku inwestycyjnym

Pensjonaty, szpitale, obiekty przemysłowe, budynki techniczne i serwisowe - w tych wszystkich miejscach potrzebne są specjalne rozwiązania. Poniżej lista referencyjnych obiektów jakie zrealizował nasz dział inwestycyjny.

8 Apr 2014

Tessa Diamentem Forbesa

Prestiżowa lista miesięcznika Forbes na 2014 roku klasyfikuje przedsiębiorstwa o najlepszej dynamice zwrostu i najszybciej zwiększające swoją wartość. Czujemy się zaszczyceni sklasyfikowaniem w tak zacnym gronie na wysokiej czwartej pozycji. Dziękujemy.

16 Mar 2013

Tessa Stolarka wspiera sport lekkoatletyczny

Czy wiedziałeś, że Bydgoszcz to miasto z największą ilością maratonów rozgrywanych w czasie roku ? Nasza pomoc w przygotowaniu pakietu startowego dla uczestników Dwumaratonu Bydgoskiego. W treści artykułu fotografie.

28 Feb 2013

Targi Porta 2013, wyjazd szkoleniowy do fabryki w Bolszewie

Relacja z wyjazdu szkoleniowego na Targi PORTA 2013. Przedstawiamy nowości w ofercie, nowe logo, całkiem nowy odświeżony katalog, od teraz w trzech wersjach tematycznych.

19 Feb 2013

To już 20 lat działalności firmy TESSA

TESSA to historycznie dealer numer jeden fabryki PORTA, która to swoje 20-lecie świętowała w zeszłym roku. UWAGA: W dniach piątek-sobota-niedziela 22-24 luty 2013 sklepy Tessa nieczynne.