idź do fb

Tessa Stolarka - Okna i bramy

Oferujemy nowoczesne okna PCV, które ze względu na połączenie wysokiej estetyki wykonania, odpowiedniej szczelności oraz trwałości, wynikającej z zastosowania w produkcji najlepszych materiałów, sprawdzają się w każdym budynku i spełniają oczekiwania wymagających Klientów. Bogaty wybór profili okiennych zadowolą każdego klienta.
Oferujemy także usługi profesjonalnego montażu. Wieloletnia gwarancja na wykonaną usługę oraz zakupioną stolarkę da Państwu pewność i zadowolenie z dokonanego u nas zakupu.
 
Kiedy myślimy o bezpieczeństwie warto zastosować rolety zewnętrzne które powstają w oparciu o nowoczesną technologię, a do ich produkcji wykorzystywane są najlepsze materiały. Dzięki wysokiej jakości nasze produkty doskonale chronią przed intruzami, ale także hałasem ,niesprzyjającą aurą oraz zbyt dużym nasłonecznieniem. Oferujemy wyroby znakomicie dopasowane do Twoich potrzeb. Wyposażymy Twoje rolety w markowe silniki oraz sterowniki .
 

Brama garażowa jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna i dopasowana wyglądem do elewacji.  Wszystkie te warunki spełniają bramy markowych producentów ,które są w naszej ofercie , Oferta firmy obejmuje: bramy segmentowe, rolowane oraz uchylne wyposażone w nowoczesne napędy i sterowanie tymi napędami.