Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt Pol-Skone Espina

Pol-Skone Espina


Producent: POL-SKONE
Model: Espina
Rodzaj produktu: Drzwi wewnątrzlokalowe
Cena od: 1265 netto / 1555,95 brutto za skrzydło

 

Pol-skone Espina - specyfikacje

  • Luksusowa kolekcja ESPINA to idealne drzwi do stylowego wnętrza.
  • Skrzydło o nietypowym połączeniu usłojeń „w jodełkę” podkreśli prestiżowy i elegancki charakter Twojej przestrzeni. 
  • Fornirowana powierzchnia drzwi jest dodatkowo zabezpieczana ekologicznym lakierem UV, który wykazuje dużą odporność na zarysowania i działanie światła. 
  • Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi naturalnymi okleinami. 
  • Standardowe wypełnienie stanowi płyta wiórowa pełna. 
  • Wzór W01 posiada szybę hartowaną biały mat o grubości 6 mm lub laminowaną czarną o grubości 8,5 mm.

Pol-skone Espina - opis

Drzwi Pol-skone Espina to skrzydło, które świetnie sprawdzi się w każdym stylowym wnętrzu. Przeznaczone jest do wykorzystania wewnątrz lokali. Cechuje się odpowiednią estetyką wykonania, dzięki czemu jego dopasowanie do charakteru danej przestrzeni z pewnością nie będzie problemem. Drzwi Pol-Skone Espina posiadają wzór usłojeń “w jodełkę” na całej długości oraz szerokości skrzydła. Taka tekstura to nieśmiertelna klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody.

Poszukując wysokiej jakości wykonania, warto wybrać starannie wykończone drzwi Pol-Skone Espina. Sklep Tessa-Dom oferuje szeroki wybór modeli wewnątrzlokalowych. Skrzydło marki Pol-Skone zostało dodatkowo zabezpieczone lakierem UV. Taki zabieg zabezpieczający sprawia, że drzwi w każdych warunkach pozostają odporne na zarysowania oraz szkodliwe działanie światła słonecznego.

Konstrukcja drzwi Pol-Skone Espina – sklep Tessa-Dom

Dobrze skonstruowane drzwi powinny być odpowiednio wytrzymałe. Jest tak również w przypadku modelu Pol-Skone Espina. Drzwi stworzone zostały z ramiaka obłożonego płytami HDF. O odpowiedni wygląd skrzydła dbają naturalne okleiny, tworzące ostatnią warstwę. Płyta wiórowa zapewnia doskonałe wypełnienie. W zależności od wzoru można liczyć na dodatkowe urozmaicenia, np. wzór W01 bywa wyposażony w szybę hartowaną (białą matową 6mm lub laminowaną czarną 8,5 mm).

Każdy, kto poszukuje wysokiej jakości drzwi wewnętrznych, może zainteresować się modelem Pol-Skone Espina. Opinie dotyczące tego produktu wskazują na jego wysoką funkcjonalność – drzwi świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie przestrzeni mieszkalnej.

Drzwi Pol-Skone Espina – cena

Nie bez powodu model ten cieszy się niesłabnącą popularnością. Cała konstrukcja drzwi jest wytrzymała, a estetyka sprawdza się w wielu pomieszczeniach. To jednak nie koniec zalet drzwi Pol-Skone Espina. Cena takiego skrzydła w zestawieniu z wysoką jakością wykonania również pozostaje wyjątkowo atrakcyjna. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące tego modelu, zapraszamy do kontaktu.