O firmie

O firmie
Tessa Dom >> O firmie

Podstawową misją naszej firmy jest działanie jako „przedłużone ramię” czołowych Fabryk w zakresie kompletacji dostaw hurtowych, ich logistyki i obsługi jakości stolarki.

Zlecenia podwykonawcze dostawy i montażu stolarki budowlanej realizujemy w oparciu o kadrę inżynierską, przez nasz doświadczony pion inwestycyjny.
Biura, magazyny i warsztaty - mieszczą się w Bydgoszczy / Lisim Ogonie i Toruniu.
Oferujemy drzwi, ale również okna, bramy, systemy tarasowe oraz inne akcesoria jak klamki, rolety okienne, wkładki patentowe itp.
Obie ekspozycje w Toruniu oraz Lisim Ogonie, to łącznie ponad 1000m.kw. inspiracji – szczególnie dla mile widzianych - klientów detalicznych i projektantów wnętrz.
Outlet drzwi w Lisim Ogonie oferuje kilkaset drzwi końcówek serii fabrycznych w znacznie obniżonych cenach.

Fachowe doradztwo, kompleksowa obsługa i 30-letnie doświadczenie pozwala nam
znaleźć rozwiązania dla każdego branżowego problemu.

 


Drzwi i okna są jednymi z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia domu. To one odpowiedzialne są za zapewnienie jego mieszkańcom bezpieczeństwa, izolację od hałasów z zewnątrz, a także zatrzymanie ciepła wewnątrz pomieszczeń. Mają one też wiele innych funkcji. Dzięki oknom do naszych domów wpada przyjemne, naturalne światło, a oprócz tego możemy je otworzyć, by wpuścić do środka nieco świeżego powietrza i przewietrzyć wnętrze, dzięki czemu przyjemniej będzie się w nim przebywało. Zarówno drzwi, jak i okna mogą stanowić też istotną część aranżacji wnętrza, co dla wielu osób na ogromne znaczenie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w każdym domu są odpowiednio dobrane okna i drzwi. Wiemy, jak ciężko jest znaleźć dobrego dostawcę tych elementów. Postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce i tak powstała nasza firma.

Od samego początku naszego istnienia dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom wysokiej jakości okna, drzwi, bramy, a także systemy tarasowe. U nas skompletują Państwo całą stolarkę okienną i drzwiową do swojego domu, jednocześnie mając pewność, że wszystkie zamówione elementy zostały wyprodukowane przez renomowane i sprawdzone firmy, które od lat działają na terenie naszego kraju.

Jeżeli potrzebują Państwo wysokiej jakości drzwi, okien, bram, okuć, systemów tarasowych, a także dopasowanych do nich akcesoriów, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tessa Bydgoszcz i Toruń - Nasza oferta

Jesteśmy dystrybutorem stolarki okiennej i drzwiowej, a także systemów tarasowych i bram. Współpracujemy bezpośrednio z czołowymi producentami, którzy od lat zajmują się wytwarzaniem wysokiej jakości elementów tego typu. Wśród marek, z którymi wspólnie działamy, są m.in. Porta, Cal, Delta, DRE, Gerda i wiele, wiele innych firm, które zdobyły uznanie zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Działamy na rynku już od niemal trzydziestu lat, stale podnosząc poziom naszych usług i rozbudowując asortyment. Poza sprzedażą gotowych rozwiązań, mamy możliwość realizacji zamówień specjalnych, czyli drzwi i okien o wymiarach nietypowych. Posiadamy również własne warsztaty i pracują u nas prawdziwi specjaliści, którzy posiadają ogromne doświadczenie w zakresie instalacji i montażu drzwi, okien i innych elementów, na których pomoc mogą Państwo liczyć.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy remontowo-budowlane, deweloperów, hurtownie i sklepy zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych oraz inwestorów - zapewniamy regularne dostawy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Gdzie można nas znaleźć?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w domu odgrywają zamontowane w nim drzwi i okna. Wiemy też, jak wiele osób ceni sobie odpoczynek na dobrze przygotowanym tarasie. Często spotykamy jednak pytania, które jednoznacznie wskazują, że sporo osób ma problem z wyborem odpowiedniego dostawcy tych elementów. Właśnie z tego powodu zrodziła się firma Tessa - aby umożliwić zakup wysokiej jakości stolarki drzwiowej, okiennej, tarasowej i związanych z nimi akcesoriów wszystkim, którzy tego potrzebują - zarówno przedsiębiorstwom, które zajmują się remontami czy tworzeniem zupełnie nowych budowli, licznym inwestorom, jak i klientom indywidualnym.

Firma Tessa - kim jesteśmy?

Historia firmy Tessa zaczęła się niemal trzy dekady temu. Od samego początku nasza działalność opiera się na głównym celu, jakim jest budowa mostu dystrybucyjnego między czołowymi producentami drzwi, okien i nie tylko, a ich odbiorcami docelowymi.

Przez lata obecności na rynku udało nam się nawiązać współpracę z rozmaitymi markami, które tak samo jak my funkcjonują w Polsce już od długiego czasu i mają wyrobioną pozycję na rynku, a ich produkty kojarzą się klientom z wysoką jakością i ponadprzeciętną trwałością. Wśród tych firm znajdują się m.in. Porta, Cal, DRE, Delta, Gerda i wiele innych.

Do grona naszych klientów zaliczają się liczne przedsiębiorstwa zajmujące się handlem materiałami budowlanymi, firmy remontowo budowlane, ale prowadzimy również sprzedaż detaliczną osobom indywidualnym. Dzięki nam możesz nabyć wysokiej jakości stolarkę okienną i drzwiową, a także systemy tarasowe i pasujące do wszystkich oferowanych przez nas produktów okucia i akcesoria w atrakcyjnej cenie.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jak już wspomnieliśmy, działamy na rynku już od niemal trzydziestu lat, stale dostarczając naszym klientom wysokiej jakości drzwi, okna, systemy tarasowe oraz akcesoria, które wyprodukowane zostały przez uznanych producentów. Zależy nam na tym, aby każda odwiedzająca nas osoba mogła znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby regularnie ją powiększać.

Posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę, które umożliwiają nam doradzanie klientom w wyborze odpowiednich dla nich rozwiązań. Wiemy, jak ważne funkcje spełniają okna i drzwi w każdym domu, a także zdajemy sobie sprawę z tego, że oprócz ich funkcjonalności, liczy się także ich design - w wielu przypadkach drzwi wejściowe stanowią przecież swego rodzaju wizytówkę, dlatego ważne jest, aby oprócz zapewnienia bezpieczeństwa i utrzymania ciepła wewnątrz domu prezentowały się one jak najlepiej.

W przypadku takich elementów, jak systemy tarasowe, okna i drzwi, wiele osób przed podjęciem decyzji o zakupie chce zobaczyć, jak wyglądają one na żywo, a także wypróbować ich działanie. Postanowiliśmy więc wyjść im naprzeciw i utworzyliśmy dwa biura - jedno w Lisim Ogonie, niewielkiej miejscowości oddalonej o około kilometr od Bydgoszczy, a drugie w Toruniu. W obu lokalizacjach czekają na Państwa specjalnie przygotowane ekspozycje o łącznej powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych, w ramach których mogą się Państwo zapoznać z wieloma dostępnymi w naszej ofercie produktami.

Wybierając nas, stawiają Państwo na najwyższą jakość nie tylko produktów, ale także obsługi. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy posiadają wiedzę i umiejętności pozwalające im na błyskawiczny montaż zamówionych elementów. Posiadamy również swoje własne warsztaty, w których kontrolujemy jakość oferowanych przez nas produktów.

Jeśli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości drzwiami lub oknami do swojego domu, biura lub powstającego budynku, to serdecznie zapraszamy do zakładki Produkty, gdzie można znaleźć aktualne katalogi zawierające asortyment współpracujących z nami producentów, który możemy Państwu dostarczyć, a także katalogi naszych stanów magazynowych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z doradcami klienta - z chęcią udzielą oni na nie odpowiedzi.