Tessa Dom - Drzwi Zewnętrzne, Okna, Bramy - Okna i bramy

Tessa Dom >> Oferta >> Okna i bramy

Okna PCV - nowoczesność i wysoka jakość


W naszej ofercie, oprócz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, znajdą Państwo nowoczesne okna PCV. Dzięki zachowaniu cech wysokiej jakości wykonania oraz estetyki, nasze okna cechuje niezawodna szczelność i trwałość. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów - nasze okna zdadzą egzamin w każdym obiekcie, a dzięki temu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Bogaty wybór profili okiennych zachęci każdego, kto ceni sobie niebagatelną prezencję. Doświadczenie i profesjonalizm pozwolił nam osiągnąć wysoki poziom wykonywania naszych usług.

Montaż okien PCV

Poza szeroką ofertą okien PCV, oferujemy także usługę ich montażu. Naszym klientom dajemy wieloletnią gwarancję na zrealizowaną przez nas usługę oraz zakupioną stolarkę. Nasza obsługa, produkty i profesjonaliam dadzą Państwu komfort, zadowolenie i pewność udanego zakupu. 

Rolety zewnętrzne - antywłamaniowe 

 
Każdy z nas pragnie być bezpieczny. Jednym z warunków dającym nam poczucie bezpieczeństwa są rolety zewnętrzne.  Ich produkcja jest oparta o najnowsze technologie wykorzystujące najlpsze materiały. Efektem stosowania najlepszych praktyk podczas tworzenia naszych okien jest ich wysoka jakość, która zapewnia ochronę przed różnymi intruzami, złą aurą, promieniami słonecznymi czy męczącym hałasem. W naszej ofercie znajdują się produkty, które z pewnością spełnią Państwa potrzeby. W naszych roletach montujemy markowe sterowniki i silniki. 

Bramy grażowe - rodzaje

Brama garażowa niewątpliwie stanowi ważny element wykończenia budynku. Cechy dobrej bramy garażowej to funkcjonalność, solidność, niezawodna ochrona i odpowiedni wygląd względem elewacji budynku. Nasze bramy pochodzą od najlepszych producentów, którzy spełniajacych wszystkie te warunki.  Oferta firmy obejmuje: bramy segmentowe, rolowane oraz uchylne wyposażone w nowoczesne napędy i sterowanie nimi.  

Okna i bramy

Wykończenie budynku wymaga zastosowania stolarki budowlanej, dzięki którym obiekt będzie posiadał szczelną konstrukcję. Są to funkcjonalne elementy, które umożliwiają otwieranie celem wietrzenia czy wyjścia z nieruchomości. Proponujemy sprzedaż okien i bram w Toruniu i Bydgoszczy. Korzystamy ze sprawdzonych produktów pochodzących od renomowanych producentów. Oferujemy także konkurencyjne ceny.

Sprzedaż okien - Bydgoszcz, Toruń

W naszej ofercie znajdują się okna PCV, czyli uniwersalne produkty przeznaczone do różnego rodzaju budynków. Wyróżniają się dobrymi właściwościami i możliwością zamówienia produktów na konkretny wymiar, dzięki czemu będą dobrze spełniać założenia architekta danego obiektu.

Dlaczego może Państwa zainteresować oferowana sprzedaż okien w Toruniu i Bydgoszczy? Okna PCV są przede wszystkim bardzo wytrzymałe. Mogą spełniać swoje zadanie przez kilkadziesiąt lat, nie wymagając w międzyczasie szczególnej konserwacji. Ponadto są odporne na uszkodzenia, a dodatkowo są bardziej odporne od np. drewnianych odpowiedników na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych (wilgoć, skrajne temperatury). Nie rozwijają się w nich pleśni czy grzyby.

Poza wytrzymałością nowoczesne okna często posiadają dodatkowe cechy potęgujące ich funkcjonalność. Mogą na przykład być wyposażone w mikrowentylację, dzięki której można zapewnić przepływ powietrza przez obiekt bez konieczności otwierania okien. Nasze produkty cechują się wyjątkową szczelnością, dlatego korzystanie z nich może przyczynić się do spadku kosztów związanych z ogrzewaniem.

Możemy udostępnić Państwu okna dopasowane do Państwa preferencji estetycznych, ponieważ ich konstrukcja może mieć różne kolory. Zapewniamy również wieloletnią gwarancję na zakupioną stolarkę. Dysponujemy także dodatkowymi akcesoriami, chętnie wybieranymi przez osoby ceniące sobie bezpieczeństwo - proponujemy rolety zewnętrzne.

Bramy garażowe - Toruń, Bydgoszcz

Bramy garażowe to szczególne produkty, stanowiące nie tylko ochronę garażu, ale też element estetyczny całego budynku. Nasza oferta jest zróżnicowana, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu bramy garażowe w Toruniu i Bydgoszczy, które ze względu na funkcjonalność i wytrzymałość świetnie się sprawdzą nawet w budynkach przemysłowych, ale również modele o wysokiej klasie wzornictwa, przyciągające uwagę estetów.

Dobra brama garażowa spełnia wiele zadań. Oczywiście przede wszystkim stanowi mechaniczną barierę, zabezpieczającą na przykład przed kradzieżą. Jednak ponadto jest elementem izolacyjnym, chroniącym przed nadmierną wilgocią, czy ujemną temperaturą w garażu. Tego rodzaju produkty powinny być również proste w obsłudze, dlatego nieraz sprzedajemy modele wyposażone w nowoczesne napędy, dzięki którym sterowanie nimi jest wyjątkowo proste i umożliwia zaparkowanie bez konieczności opuszczania pojazdu, żeby otworzyć bramę. Korzystamy z wysokiej klasy silników, które cechują się niezawodnością.

W naszej ofercie znajdują się bramy różnego typu. Mogą to być na przykład bramy segmentowe, rolowane czy uchylne.

Okna i bramy garażowe w Toruniu i Bydgoszczy - montaż

Poza dystrybucją wyżej wymienionych produktów zapewniamy również montaż okien i bram garażowych. Dzięki temu mogą mieć Państwo rzetelnej realizacji zamówienia. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają doświadczenie w pracy ze stolarką budowlaną. Chętnie również doradzimy w wyborze produktu, jeżeli nie wiedzą Państwo, które modele sprawdzą się najlepiej w przypadku planowanej inwestycji. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną współpracę. Wyróżniamy się 25-letnim doświadczeniem w branży oraz ofertą zawierającą wyłącznie sprawdzone bramy i okna, produkowane przez renomowane marki, doceniane na rynku polskim i zagranicznym. Jesteśmy terminowi i otwarci na indywidualne potrzeby naszych odbiorców. Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi, zapraszamy!