Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt VERTE Basic Lift
VERTE Basic Lift

VERTE Basic Lift


Producent: PORTA
Model: Verte Basic
Rodzaj produktu: skrzydło wewnątrzlokalowe
Cena od: 320 netto / 393,60 brutto

 

Verte Basic Lift - specyfikacje

Najbardziej podstawowe skrzydło płytowe wykonane z płyty lakierowanej. Kolekcja Verte Basic dostępna jest w dwóch kolorach:

  • białe z płyty lakierowanej
  • orzech malowany 

 Drzwi Verte Basic Lift - opis

Drzwi wewnętrzne Verte Basic Lift to doskonałe rozwiązanie do każdego mieszkania, domu i biura. Model ten charakteryzuje się klasycznym wyglądem i doskonale sprawdza się we wnętrzach urządzonych w różnych stylach. Świetnie nadaje się zarówno do przestrzeni nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Bardzo dobrze spełnia swoją funkcję także w pomieszczeniach urządzonych w nieco bardziej wyszukanych stylach np. art deco czy vintage. Drzwi Verte Basic Lift dodają przestrzeni elegancji i klasy. Bez obaw można zamontować je w salonie, kuchni, pokoju dziecięcym czy sypialni. Doskonale sprawdzą się również w gabinecie.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne VERTE Basic Lift

Drzwi Verte Basic Lift cechują się wysoką jakością i trwałością. Mają bardzo solidną konstrukcję, dzięki czemu służą bez zarzutu przez długie lata. Ich skrzydło jest gładkie i nie posiada żadnych ozdób. Za element dekoracyjny można uznać efektowne przeszklenie, wykończone listwami przyszybowymi. Wypełnienie drzwi Verte Basic Lift to wkład stabilizujący, tzw. plaster miodu. Rama oraz wypełnienie są obłożone lakierowaną płytą HDF. Na bokach i górze skrzydła znajduje się taśma obrzeżowa utrzymana w odcieniu całości. Drzwi Verte Basic Lift dostępne są w dwóch wariantach: białym z płyty lakierowanej oraz orzechowym. Model ten posiada świetne parametry techniczne, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością.

Drzwi wewnętrzne VERTE Basic Lift - opinie klientów

Drzwi Verte Basic Lift cechują się świetną jakością i wysoką trwałością, przez co cieszą się świetnymi opiniami. Zamawiane są zarówno przez klientów prywatnych, jak i biznesowych. Wykorzystywane bywają nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również siedzibach firm. Ze względu na swój uniwersalny design sprawdzają się w różnych typach wnętrz. Klienci naszego sklepu cenią je przede wszystkim za jakość, estetykę i wytrzymałość. Ponadto podkreślają często, że są one dostępne w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jesteśmy przekonani, że drzwi Verte Basic Lift spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.