Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt PORTA Vector model V

PORTA Vector model V


Producent: PORTA
Model: Vector frezowane
Rodzaj produktu: drzwi wenątrzlokalowe
Cena od: 750 netto / 922,50 brutto za skrzydłoSkrzydła płaskie białe, lakierowane w dwóch technologiach Lakierem Premium lub Farbą UV.

Drzwi Porta Vector - opis

Porta to producent drzwi z blisko 30-letnim doświadczeniem. Wszystkie produkty z logo tej firmy tworzone są w oparciu o najwyższe standardy i najnowsze trendy pojawiające się we wzornictwie. Drzwi Porta Vector V to także połączenie wysokiej jakości z doskonałym designem.

Porta Vector model V

Porta Vector V to drzwi wewnątrzlokalowe. Model ten posiada efektowne frezowanie. Precyzyjne rowki, które zostały wykonane za pomocą diamentowego ostrza, sprawiają, że drzwi nabierają wyjątkowego charakteru. Z uwagi na możliwość lakierowania w aż dwóch technologiach, produkt ten ma znakomite właściwości, a także nienaganny wygląd.

Pokrycie obejmuje opcjonalne zastosowanie dwóch różnych rodzajów specyfików. Farba akrylowa UV sprawia, że odporność drzwi staje się większa, i tworzy warstwę ochronną przed ścieraniem, a także śladami powstającymi za sprawą codziennego użytkowania. Oprócz tego kolor drzwi jest chroniony przed negatywnymi czynnikami starzenia się. Istnieje także możliwość zastosowania bardziej standardowego lakieru Premium.

Specyfikacja techniczna drzwi Porta Vector V

Skrzydło o wymiarze “100” zaopatrzone jest w trzy zawiasy. Drzwi posiadają także dwa zawiasy czopowe. W zależności od potrzeb dostępne są różne rodzaje zamknięć. Możliwości wyboru jest kilka: zamek z blokadą łazienkową, dostosowany pod wkładkę patentową bądź zamek na klucz zwykły. Dostępne są dwie technologie lakierowania: lakier Premium bądź farba UV. Są to drzwi płaskie w kolorze białym.

Minimalistyczny design sprawia, że Porta Vector V będą się doskonale sprawdzały w każdego rodzaju wnętrzu. Bez względu czy jest to przestrzeń biurowa czy domowa, drzwi te wpasują się w niemal każdą aranżację.

W naszym sklepie dostępnych jest wiele różnych drzwi, w tym także Porta Vector V. Opinie temat tego modelu są bardzo pozytywne. Klienci doceniają ich jakość, a także estetykę. Drzwi to inwestycja na lata, więc dobrze, aby był to produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb. W naszym sklepie znajdą Państwo najciekawsze opcje, i to w konkurencyjnych cenach. W celu wyceny bądź zamówienia wybranego modelu zapraszamy Państwa do kontaktu.