Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt DRE Elsa

DRE Elsa


Producent: DRE
Model: Elsa
Rodzaj produktu: Drzwi wewnątrzlokalowe
Cena od: 671 netto / 825,33 brutto za skrzydło

DRE Elsa - specyfikacja

  • Skrzydła ramowe wykonane są w całości z płyty MDF.
  • Grubość ramiaków pionowych wynosi 40 mm, a szerokość wynosi 160 mm, co zapewnia trwałą konstrukcję skrzydła drzwiowego.
  • W drzwiach zastosowano szybę MAT DRE o grubości 4 mm oraz płyciny profilowane HDF gr 19mm.

DRE Elsa - opis

Jeżeli poszukują Państwo solidnych, a także estetycznie wykonanych drzwi, które będą doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą modelu Elsa. To drzwi, za których produkcję odpowiada renomowany producent DRE. Ten model nie bez powodu cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów – jest bardzo trwały i bezawaryjny przy codziennym użytkowaniu. Jeżeli są Państwo zainteresowani zamówieniem tych drzwi, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Drzwi DRE Elsa – sklep

Nasz sklep istnieje na rynku już od wielu lat, więc rozumiemy doskonale, jakie są oczekiwania naszych klientów. Po pierwsze, stawiamy na indywidualne podejście do każdego zamówienia. Po drugie, jesteśmy pewni, że dzięki naszej specjalistycznej wiedzy możemy służyć Państwu dobrą radą, a także wszelką potrzebną pomocą w kwestii doboru odpowiednich produktów. Jeżeli szukają Państwo solidnych drzwi wewnątrzlokalowych, to model DRE Elsa na pewno spełni Państwa nawet najwyższe oczekiwania.

Wyjątkowe drzwi DRE Elsa – opinie klientów

Opinie naszych dotychczasowych klientów na temat oferowanych przez nas drzwi DRE Elsa są niezwykle pozytywne. Zawsze dbamy o to, by proponowane przez nas wyroby miały odpowiednio wysoką jakość. W związku z tym jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z ich zakupu, gdyż zostały wykonane z trwałej płyty MDF, która zapewnia bardzo dobrą izolację dźwiękową oraz cieplną. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania związane z naszą ofertą, zachęcamy do ich zadania – chętnie na każde odpowiemy.

DRE Elsa – cena modelu

Jeżeli interesuje Państwa wycena drzwi DRE Elsa, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Numery telefonu znajdą Państwo w zakładce KONTAKT. Oferowana przez nas cena jest niezwykle atrakcyjna, gdyż zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. Nasza firma charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do każdego ze swoich klientów.