Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt DRE Binito 20

DRE Binito 20


Producent: DRE
Model: Binito
Rodzaj produktu: drzwi wewnątrzlokalowe
Cena od: 637 netto / 783,51 brutto za skrzydło

DRE Binito 20 - specyfikacje

  • Rama skrzydła wykonana z drewna iglastego, wypełniona wkładem stabilizującym "plaster miodu”.
  • Rama z wypełnieniem obłożona jest obustronnie płytą HDF z wyfrezowanym wzorem.

DRE Binito 20 - opis

Drzwi znajdujące się wewnątrz domu powinny charakteryzować się wysoką jakością wykonania, a także solidną konstrukcją, która zapewni właściwą izolację cieplną oraz dźwiękową. Przedstawiamy Państwu propozycję od renomowanego producenta DRE – model ten posiada wszystkie powyższe cechy.

Drzwi DRE Binito 20 przeznaczone są do montażu wewnątrz lokalu. Skrzydło zostało wykonane z drewna iglastego. Ponadto drzwi wypełniono specjalnym wkładem stabilizującym, który nazywany jest “plastrem miodu”. Jeżeli poszukują Państwo modelu, który spełni nawet najwyższe ze stawianych mu wymagań – Drzwi DRE Binito na pewno będą interesującą propozycją.

Drzwi DRE Binito 20 – opinie użytkowników

Oferowane przez nas drzwi, w tym również DRE Binito 20, cieszą się doskonałymi opiniami wśród klientów naszego sklepu, gdyż w swojej ofercie posiadamy wyłącznie modele sprawdzone, za których produkcję odpowiadają producenci cieszący się uznaniem na całym świecie. Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup tego skrzydła, mogą Państwo liczyć również na profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a także szybką wysyłkę zamówionego towaru.

Drzwi DRE Binito 20 – cena modelu

Cena drzwi DRE Binito 20 jest adekwatna do ich jakości. To model bardzo estetyczny, a zarazem wykonany niezwykle solidnie. To drzwi, które – właściwie pielęgnowane – będą służyły Państwu przez długi czas.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, gdyż zadbaliśmy o to, by cena drzwi DRE Binito 20 była w naszym sklepie konkurencyjna. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty handlowej, zapraszamy do kontaktu.

Drzwi DRE Binito 20 – sklep

Nasz sklep na rynku działa od wielu lat, więc doskonale rozumiemy potrzeby, a także oczekiwania naszych klientów. DRE Binito 20 to model, który cieszy się popularnością, gdyż został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jest elegancki, nowoczesny i minimalistyczny. Dzięki temu będzie doskonałym dodatkiem właściwie do każdego wnętrza. W celu zamówienia drzwi należy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.