Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt PORTA Grande A.0

PORTA Grande A.0


Producent: PORTA
Model: Grande
Rodzaj produktu: Drzwi wewnątrzlokalowe
Cena od: 987 netto / 1214,01 brutto za skrzydło

Porta Grande A.0 - specyfikacje

  • Farba UV pozwala zachować przez lata oryginalny biały kolor
  • Możliwość zamontowania lustra
  • Ozdnobne listwy dekoracyjne jako dodatkowa opcja

Porta Grande A.0 - opis

Wybór drzwi wewnętrznych z pozoru wydaje się łatwy, jednak w rzeczywistości wcale nie jest to prosta decyzja. Ich najważniejszą funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa i prywatności. Ważnym aspektem jest również izolacja akustyczna i trwałość. Tym samym, w trosce o Państwa zadowolenie, w naszym sklepie proponujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane modele – wśród nich znajdują się również drzwi Porta Grande A.0.

Drzwi Porta Grande A.0 - niezawodność na lata

PORTA to marka z 30-letnim doświadczeniem w zakresie produkcji drzwi. Firma działa w oparciu o wiedzę wyspecjalizowanych fachowców. Dzięki nieustannemu rozwojowi szczyci się tym, że jej produkty spełniają najwyższe standardy. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, mamy przyjemność zaprezentować Państwu drzwi Porta Grande, A.0 – skrzydło drzwiowe przeznaczone do zastosowania wewnątrz lokali.

Drzwi wewnętrzne są nieodłącznym elementem każdej aranżacji wnętrz – zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i przestrzeniach biurowych czy usługowych. Model Porta Grande A.0 cechuje się gładką, satynową powierzchnią w kolorze białym, natomiast zastosowanie farby UV gwarantuje ich perfekcyjny wygląd przez długi czas. Tak uniwersalna barwa sprawia, że skrzydło to jest niezwykle uniwersalne, ponadczasowe i eleganckie, doskonale dopasuje się do niemal każdego nowoczesnego wystroju wnętrz. Dodatkowo producent daje możliwość zamówienia wersji wyposażonej w lustro oraz ozdobne listwy.

Trwałość i elegancja - drzwi Porta Grande A.0

Klasa trwałości i odporności na niesprzyjające czynniki zewnętrzne tego modelu to aż 5 na 6 możliwych gwiazdek. Drzwi będa więc służyc Państwu przez wiele lat, spełniając doskonale swoją funkcję - potwierdzają to opinie klientów naszego sklepu, który zdecydowali się na zakup tego produktu.

Nasz sklep od lat współpracuje z wiodącymi producentami drzwi, dzięki czemu możemy oferować wysokiej jakości usługi, ale i korzystne ceny. Działamy na rynku już od 25 lat, a profesjonalizm jest nieodzownym elementem naszej pracy od samego początku. Wyspecjalizowana kadra zadba o każdy etap realizacji zamówienia i służy fachową poradą.