Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt GERDA Air Glass Linz 3

GERDA Air Glass Linz 3


Producent: GERDA
Model: Air Glass
Rodzaj produktu: drzwi wejściowe
Cena od: 4445 netto / 5467,35 brutto za kompletne drzwi

 Gerda Air Glass Linz 3 - specyfikacje

  • Drzwi wejściowe zewnętrzne antywłamaniowe z szybą grafitową.
  • Występują w 8 wzorach w 13 kolorach. Najpierw wybierz rodzaj konstrukcji drzwi i określ parametry. Następnie dopasuj wzór, kolor okleiny oraz dodatki, takie jak klamki, pochwyty i ościeżnice.

Gerda Air Glass Linz 3 - opis

Dom jednoznacznie kojarzony jest jako ostoja spokoju oraz komfortu. Zawdzięczamy to przede wszystkim poczuciu bezpieczeństwa, które towarzyszy nam, kiedy w nim przebywamy. Odpowiednie zabezpieczenie przestrzeni mieszkalnej jest gwarancją spokojnego snu - dobrze dobrane antywłamaniowe drzwi to pewność, że nikt nie wejdzie do domu lub mieszkania bez naszej zgody i wiedzy, a nasze mienie jest skutecznie chronione przed kradzieżą.

GERDA Air Glass Linz 3 - bezpieczeństwo i estetyka

GERDA to polski producent działający na rynku od 1987 roku. Dzięki wysokim kompetencjom oraz nieustannemu rozwojowi firmy drzwi tej marki charakteryzują się wysoką klasą oraz niebywałą jakością wykonania. Dobór odpowiedniego modelu bywa kluczowym zakupem, który odpowiada w dużym stopniu za bezpieczeństwo lokalu. Jeśli Państwa priorytetem jest skuteczna ochrona, warto zastanowić się nad antywłamaniowym, zewnętrznym skrzydłem Gerda Air Glass Linz 3. Pod względem odporności na włamanie drzwi te przynależą do klasy RC3, co jest potwierdzeniem ich niezawodności. Model cechuje doskonała izolacja cieplna – współczynnik przenikania ciepła utrzymuje się na poziomie 0,9 W/m2K. Dzięki temu dom nie jest narażony na wychłodzenie, a tym samym – można uniknąć wyższych rachunków za prąd.

Efekt wizualny a ochrona – GERDA Air Glass Linz 3

Wiele osób kojarzy drzwi chroniące przed włamaniem z prostymi, niezbyt estetycznymi skrzydłami pozbawionym i ozdób. Air Glass Linz 3 to dowód na to, że bezpieczeństwo nie musi oznaczać rezygnacji z pięknego wyglądu. Drzwi te są dostępne w aż 8 wzorach oraz palecie 13 odcieni. Grafitowa szyba dodaje im klasy, ale i elegancji, która będzie dodatkowym atutem Twojego domu.

Nasz sklep dysponuje 25-letnim doświadczeniem, współpracujemy z wieloma producentami znanymi na całym świecie. chcemy zapewnić Państwu starannie wyselekcjonowane produkty, których cena współgra z wysoką jakością oraz nieskazitelnym wykonaniem. Opinie naszych dotychczasowym klientów potwierdzają, że jak dotąd – świetnie nam się to udaje.