Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt Pol-Skone RC4

Pol-Skone RC4


Producent: POL-SKONE
Model: RC4
Rodzaj produktu: Drzwi wejściowe
Cena od: 2568 netto / 3158,64 brutto

 

Drzwi Pol-Skone - specyfikacje

Drzwi wewnętrzne wejściowe stanowiące zamknięcia otworów budowlanych w ścianach wewnętrznych między klatką schodową lub korytarzem a pomieszczeniami. Otwierane do wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia.

KONSTRUKCJA SKRZYDŁA:

Specjalna konstrukcja POL-SKONE oparta na solidnym ramiaku drewnianym wzmocnionym sklejką. Wypełnienie stanowi pakiet płyt wiórowych wzmocnionych prętami stalowymi. Grubość skrzydła 50 mm. Ościeżnica stała metalowa wykonana z blachy DC01o grubości 1,5 mm, próg ze stali nierdzewnej o grubości 1,5 mm.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE (W CENIE):

  • zamek listwowy z pięciopunktowym ryglowaniem
  • zawiasy obiektowe, kątowe regulowane 3D – 2 szt.
  • bolce antywyważeniowe – 5 szt.
  • klamka oraz rozeta Toronto firmy Axa - kolor srebrny
  • komplet wkładek klasy 6
  • uszczelki pęczniejące
  • brak możliwości zastosowania samozamykacza krytego

OŚCIEŻNICE: 

  • SYSTEM przylgowy: OŚCIEŻNICA STAŁA METALOWA

Drzwi Pol-Skone RC4 - opis


Drzwi Pol-Skone RC4 to rozwiązanie niezwykle praktyczne i estetyczne. Model ten charakteryzuje się wyjątkowym, bardzo oryginalnym wyglądem. Drzwi wejściowe tego typu z pewnością staną się nietypową ozdobą każdego domu, będąc integralną częścią każdej aranżacji. Solidna konstrukcja i staranne wykonanie sprawiają, że będą one inwestycją na długie lata.

Nowoczesność zawarta w solidnej formie

Wyjątkowy design drzwi sprawia, że będą się one wspaniale komponowały z różnego rodzaju przestrzeniami. Motyw betonu doskonale podkreśli loftowy klimat wnętrza, ale może także urozmaicić bardziej minimalistyczne czy nowoczesne pomieszczenia. Wszystko to stanowi znakomitą całość wraz z wysokiej jakości materiałami, a także dbałością o szczegóły.

Specyfikacja techniczna drzwi Pol-Skone RC4

Konstrukcję tych drzwi wejściowych oparto na porządnym, drewnianym ramiaku, który wzmocniony został sklejką. Wypełnienie wnętrza stanowi odpowiednio dopasowany pakiet płyt wiórowych, które dzięki prętom stalowym posiadają dodatkowo wzmocnioną konstrukcję. Metalowa ościeżnica stała została wykonana z blachy DC01. Skrzydło ma grubość 50 mm, a próg – 1,5 mm. Został on wykonany ze stali nierdzewnej. Drzwi wyposażone zostały w zamek listwowy, który posiada pięciopunktowe rygowanie. Klamka, a także rozeta (Toronto firmy Axa) są w kolorze srebrnym.

Doświadczenie zdobywane na przestrzeni blisko 30 lat sprawia, że z powodzeniem realizujemy zamówienia dla nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy rodzinną firmą i do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści – nie boimy się wyzwań. Nasze usługi i proponowane przez nas produkty cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami wśród klientów, a oferowane w sklepie ceny są konkurencyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, chętnie pomożemy dobrać produkt idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb.