Tessa Dom >> Aktualności >> Nowości dla Klientów na porta.com.pl
cze 21, 2022

Nowości dla Klientów na porta.com.pl


Na stronie internetowej producenta PORTA pojawiły się dwa nowe ciekawe narzędzia on-line. Mowa o KONFIGURATORZE i KREATORZE.

Zapraszamy do przeczytania artykułu oraz skorzystania z narzędzi.

KONFIGURATOR - tutaj internauta może wybrać wizualizację wnętrza wybierając styl, kolor podłogi czy ściany, tak aby mniej więcej przypominało jego mieszkanie. Następnym krokiem jest wybranie kolekcji, a następnie dokładnego wzoru, koloru okleiny, klamkę, typu ościeżnicy. Na bieżąco w kolejnych krokach przypisuje się aktualna cena produktu i aktualizuje się jego wygląd.

W konfiguratorze dostępne są wszystkie kolekcje dostępne w ofercie PORTA (czego nie ma w katalogu koncepcyjnym, gdzie wybrane są najpopularniejsze modele)

 KREATOR - po skonfigurowaniu produktu, można za pomocą tego narzędzia, spróbować dopasować dany model drzwi do wnętrza ze zdjęcia jakie wgramy. Poza grafiką wnętrza jaką możemy wgrać samodzielnie, możemy też skorzystać z gotowych aranżacji. W kreatorze nie są dostępne wszystkie kolekcje z oferty producenta. Dostępne są głównie TOP Kolekcję, ale oferta dostępnych modeli będzie rozwijana.

 

 

 

//