Tessa Dom >> Aktualności >> Już jest „Remontowy Planer" od PORTA!
wrz 13, 2022

Już jest „Remontowy Planer" od PORTA!


PORTA DRZWI stworzyła "Remontowy Planer" dla wszystkich tych, którzy chcieliby profesjonalnie zaplanować swój remont. To kolejny etap kampanii reklamowej „By w końcu móc powiedzieć Uff…”

Na początku września PORTA DRZWI wystartowała z nową odsłoną swojej kampanii reklamowej „By w końcu móc powiedzieć Uff…”. Tym razem przygotowała dla swoich klientów specjalnie skonfigurowany plik remontowy, który pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze

Remont zwykle wiąże się ze stresem, wydatkami i zawiłą logistyką. W "Remontowym Planerze" zawarte są narzędzia, które mają pomóc w profesjonalnym i kompleksowym przygotowaniu się do remontu. Planer można dowolnie personalizować, co dodatkowo zwiększa jego użyteczność.

Piotr chodak, Kierownik ds. PR i Digital Marketingu PORTA KMI POLAND

Remontowy Planer

Co zawiera "Remontowy Planer"?

  • Harmonogram - najważniejsze etapy i prace, które należy wykonać w trakcie remontu, a także wygodny kalendarz pozwalający rozplanować je w czasie.
  • Budżet - tabele, dzięki którym w szybki i wygodny sposób można wyliczyć koszty poszczególnych prac. To także miejsce, gdzie można wyliczyć, ile wydano na remont i czy wydane kwoty mieszczą się w zakładanym budżecie. Wszystkie dane zostaną zilustrowane na przyjaznym wykresie.
  • Wymiary - w tym miejscu zebrane zostały wymiary, które należy pobrać z wszystkich remontowanych pomieszczeń, a także wymiary poszczególnym mebli i innych niezbędnych elementów (np. blatów kuchenny, sofy, itd.). Dzięki tej zakładce wszystkie te liczby będą w jednym miejscu i nie dojdzie do pomyłek przy składaniu zamówień.
  • Kontakty - w ostatniej zakładce została zaplanowana przestrzeń, w której warto zapisać telefony i adresy swoich podwykonawców, ulubione sklepy i fachowców. Znajduje się tu też kontakt do Biura Obsługi Klienta PORTA DRZWI.
"Remontowy Planer" będzie użyteczny zarówno dla osób, które dopiero planują swój pierwszy remont, jak i dla doświadczonych klientów. To także wartościowy dodatek dla  partnerów i dystrybutorów produktów PORTA.

"Remontowy Planer" jest już do pobrania bezpłatnie ze strony: remontowyplaner.porta.com.pl

Przypominamy, że za nami już poprzednie etapy kampanii „Uff…”. W poprzednich miesiącach zorganizowaliśmy konkurs „Remontowe historie”, przygotowaliśmy serię spotów reklamowych „By w końcu móc powiedzieć „Uff…””, a ostatnio opracowaliśmy poradnik „Remontowe nauczki”, który jest do pobrania za darmo ze strony https://remontowenauczki.porta.com.pl
//