Tessa Dom >> Aktualności >> Tedee - Zmień swój smartfon w inteligentny klucz do drzwi.
wrz 22, 2022

Tedee - Zmień swój smartfon w inteligentny klucz do drzwi.


Najmniejszy na świecie, rewolucyjny zamek z wydajnym akumulatorem, pozwala na zdalne sterowanie dostępem do drzwi Twojego domu, mieszkania lub firmy.

Inteligentne domy stały się nieodłączną częścią naszego życia – coraz więcej sprzętów AGD korzysta z łączności bezprzewodowej – Wi-Fi oraz Bluetooth i komunikuje się z użytkownikiem za pomocą dedykowanej aplikacji. Smart home gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki systemom szybkiego ostrzegania przed sytuacjami potencjalnie niebezpiecznymi. Przebywanie w smart domu jest także bardzo komfortowe – z łatwością ustawimy optymalną temperaturę czy powietrza w poszczególnych pomieszczeniach. Przyszedł czas na rewolucję również w obszarze tradycyjnych zamków. Otwieranie i zamykanie zdalne drzwi, przekazywanie wirtualnych kluczy oraz inne przydatne funkcje nigdy wcześniej nie były tak bezpieczne i intuicyjne w użytkowaniu, jak w przypadku inteligentnego zamka tedee powered by Gerda.Zamek tedee powered by Gerda – co warto o nim wiedzieć?

Zamki Gerda są dostępne na rynku już od 1987 roku. Od tego czasu firma cały czas się rozwija i pracuje nad doskonaleniem jakości swoich produktów. Dobrym tego przykładem jest tedee powered by Gerda – automatyczny zamek, stworzony z myślą o nowoczesnych, inteligentnych domach. To urządzenie, które pozwala na łatwy dostęp do mieszkania, jedynie upoważnionym do tego osobom. Możemy je łatwo zamontować w drzwiach i w ten sposób zamienić tradycyjny zamek na komfortowy, bezpieczny i obsługiwany zdalnie produkt sygnowany marką Gerda.Tedee powered by Gerda – najważniejsze zalety

//