Tessa Dom >> Aktualności >> Katalog 2023 i nowości w asortymencie PORTA
kwi 4, 2023

Katalog 2023 i nowości w asortymencie PORTA


Właśnie pojawił się na rynku katalog PORTA 2023. Nowe wydanie to odświeżona prezentacja oferty, pozwalająca w bardzo krótkim czasie odnaleźć produkt dla siebie, znane i uznane hity sprzedażowe PORTA, wiele pięknych inspiracji oraz oczywiście nowości, których zawsze wyczekują Klienci.

Miniony rok był niezwykle owocny dla PORTA pod względem wprowadzonych nowości. W asortymencie producenta pojawiło się aż 26 nowych produktów (kolekcje, modele, kolory). W roku 2023 PORTA nie zwalnia tempa, mogąc pochwalić się do dziś kolejnymi 9 debiutami – a to dopiero początek. Te wybrane przez producenta znalazły się w nowym katalogu, którego premiera zwyczajowo ma miejsce na wiosnę. PORTA dba, aby każde kolejna edycja katalogu było jeszcze bardziej użyteczna, czytelna, przyjazna i "prokliencka" w odbiorze.

Tak jest i w tym roku. Wydanie katalogu na 2023 zostało odświeżone i ulepszone. Zawiera przebudowaną prezentację oferty, w której produkty ujęte zostały w trzech kategoriach cenowych: economic, standard i premium. Ten układ znacznie skraca czas poszukiwania odpowiedniego produktu. W publikacji tradycyjnie już znalazła się kategoria „znane i uznane” – czyli hity sprzedażowe PORTA oraz masa pięknych inspiracji. Co jeszcze nowego? Przy produktach pojawiły się czytelne piktogramy, ilustrujące ikony wartości. Dzięki nim czytelnik szybko oceni, czy wybrane drzwi spełniają jego oczekiwania.Najbardziej wyczekiwaną przez Klientów pozycją każdego wydania katalogu PORTA są bez wątpienia nowości. Tych w tegorocznym wydaniu znalazło się aż 10! Na jakie debiuty stawia PORTA w roku 2023? Przyjrzyjmy się wybranym nowościom.

PORTA ART DECO

Tę nowość producent dumnie prezentował na TARGACH PORTA 2022. Efektowna ekspozycja przyciągała spojrzenia, czyniąc ją prawdopodobnie najchętniej odwiedzaną ekspozycją targów. Kolekcja PORTA ART DECO to eleganckie drzwi z niebanalnym rozwiązaniem w postaci zgeometryzowanych kształtów frezowań, z węższym i szerszym frezem nawiązującym do wnętrzarskiego trendu art deco. Minimalizm i klasyka odgrywają tu istotną rolę. Kolekcja stworzona z myślą o Klientach poszukujących eleganckich, niebanalnych rozwiązań, chcących wyróżnić swoje mieszkania wyjątkowo atrakcyjnym i klasycznym stylem, w nowoczesnej aranżacji.PORTA OSLO

Styl skandynawski na przestrzeni lat ewoluował i ma wielu zwolenników. Dlatego producent poszerzył swoją ofertę o nowe modele białych drzwi frezowanych. W kolekcji PORTA OSLO pojawiają się nawiązania do elementów prostych, klasycznych z wykorzystaniem różnych kształtów frezów. Wbrew nazwie - jest to idealna propozycja dla Klientów poszukujących produktu do wnętrz utrzymanych nie tylko właśnie w stylu skandynawskim.PORTA LOFT STALOWE

Kolekcja PORTA LOFT STALOWE to przeszklone drzwi ze stalowymi szprosami w 3 modelach i stalowymi dodatkami w postaci pochwytu
 i zawiasów. Drzwi z tej kolekcji będą idealnym uzupełnieniem wnętrz loftowych i inspirowanych postindustrialnymi przestrzeniami. Doskonale sprawdzą się również we wnętrzach, które potrzebują sporej ilości światła dziennego, takich jak pokój do pracy, czy kuchnia. Nadadzą oryginalnego efektu każdym wnętrzom.Te i inne nowości PORTA znajdziecie w katalogu 2023. Pełna lista debiutów przedstawia się następująco:
1. PORTA ART DECO  
2. PORTA OSLO
3. PORTA FACTOR
4. MINIMAX (nowe modele: P, M, D, L, 1, 2, 3, 4, 5, 6)
5. PORTA GLASS
6. PORTA LUMIA / NATURA LUMIA
7. PORTA VERTE HOME CZARNY
8. PORTA LOFT STALOWE
9. PORTA VERTE HOME (grupa E i M)
10. NATURA OSLO
Katalog PORTA 2023 to znakomita okazja dla Klientów, aby zapoznać się z odświeżoną i ulepszoną ofertą producenta. Nowe wydanie prezentuje wiele pięknych inspiracji, hity sprzedażowe i przede wszystkim 10 nowych kolekcji. To niezwykle cenna publikacja dla każdego, kto poszukuje eleganckich i niebanalnych rozwiązań do swojego mieszkania, czyniąc drzwi stylowym wyposażeniem aranżacji swego domu.
//