Tessa Dom >> Aktualności >> PORTA rozszerza ofertę UNI KOLORÓW!
cze 8, 2024

PORTA rozszerza ofertę UNI KOLORÓW!


Wraz z nowym katalogiem PORTA rozszerzyła paletę kolorystyczną oklein w jednolitych odcieniach. UNI KOLORY to nowoczesne, subtelne odcienie szarości, zieleni, czy beżu, które są pięknym tłem każdej stylizacji.


UNI KOLORY są zdecydowanie modne w świecie wzornictwa i aranżacji wnętrz. Ich ponadczasowa elegancja i zdolność do dopasowania się do różnych stylów sprawiają, że są popularnym wyborem w projektowaniu nowoczesnych przestrzeni. Dodatkowo, UNI KOLORY umożliwiają łatwe zestawianie z innymi elementami dekoracyjnymi, co daje większą elastyczność przy personalizacji wnętrza. To również świetne rozwiązanie dla miłośników minimalistycznego designu, gdzie prostota formy i spójność kolorystyczna są kluczowe.Subtelne i jednolite kolory – zawsze w trendzie.

W dekoracji wnętrz UNI KOLOR jest wykorzystywany do stworzenia spokojnego i harmonijnego środowiska. Jednolite kolory są często wybierane do malowania ścian lub jako główny kolor w meblach, czy na skrzydłach drzwiowych. Tak użyte UNI KOLORY łatwo połączyć z innymi elementami dekoracyjnymi.
Palety tych barw są popularne ze względu na ich uniwersalność i łatwość w tworzeniu zestawów. Jednolite kolory mogą być używane do stworzenia eleganckiego i minimalistycznego wyglądu każdego wnętrza.

Rozwiązania klasyczne

Drzwi w modnych UNI KOLORACH pasują idealnie do propozycji drzwi pokojowych w stylu klasycznym. Dla tego stylu nasi projektanci dobrali delikatny i ulotny – jasny odcień pastelowej mięty, czyli Fiord, a także klasyczną, głęboką Oliwkę i subtelny Szary. Te odcienie będą pasować do kolekcji drzwi wewnątrzlokalowych, takich jak PORTA BALANCE, PORTA HARMONY, czy do modeli POWIETRZE  z kolekcji 4 ŻYWIOŁY.PORTA posiada szeroką ofertę drzwi klasycznych. Wnętrza w tym stylu to gwarancja ponadczasowości, elegancji i harmonii. Modele drzwi klasycznych, dedykowane ościeżnice i akcesoria, doskonale podkreślą charakter każdego wnętrza. Zainspiruj się i stwórz niepowtarzalne wnętrze.Nowoczesny minimalizm

Inne barwy z palety UNI KOLOR doskonale sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych. Okleiny z serii Matt są perfekcyjnie gładkie, matowe i posiadają powłokę antifinger, dzięki której nie widać na nich odcisków palców. Co w codziennym użytkowaniu drzwi jest nie lada zaletą!

W tej kolekcji oklein znajdziesz: Szary Platynowy Matt, Grafitowy Matt oraz Kaszmir Matt.
Dobierz do nich modele drzwi pokojowych z kolekcji PORTA UNI KOLOR MODERN – pełne, z przeszkleniem lub z intarsjami w różnych wzorach geometrycznych. Dodatkowo w tych okleinach zamówisz również jeden z ulubionych i najpopularniejszych modeli drzwi ukrytych – PORTA HIDE.

Trendy kolorystyczne zmieniają się co roku. Jednak jednolite barwy są na tyle proste i wszechstronne, że ich użycie sprawi, że nasze wnętrza zawsze będą modne i na czasie. UNI KOLORY mogą być używane w wielu różnych kontekstach, od subtelnych i eleganckich po odważne i wyraziste aranżacje. To kolory mało nasycone, stonowane i przygaszone, co sprawia, że będą modne na długo.
Kolekcje drzwi w palecie UNI KOLORÓW można zobaczyć na stronie: www.porta.com.pl/produkty/kolorowe
//