Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt AURI 3
AURI 3

AURI 3


Producent: DRE
Model: Auri 3
Rodzaj produktu: skrzydło wewnętrzne
Cena od: 581 netto / 714,63 brutto

 

Skrzydła w cenie od 581 netto / 714,63 brutto w kolorze dąb polski. Czas realizacji: 7 tygodni

Drzwi Auri 3 DRE - opis 

DRE to renomowany producent drzwi, którego wyroby charakteryzują się wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, a także solidnym oraz estetycznym wykonaniem. Model Auri 3 przeznaczony jest do montażu wewnątrz budynku. Minimalistyczne wzornictwo i piękna barwa drewna sprawiają, że to drzwi wewnętrzne, które będą doskonałym dodatkiem do pomieszczeń urządzanych w przeróżnych stylach. Drzwi Auri 3 przypadną do gustu każdemu, kto od drzwi oczekuje starannego wykonania z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Wysokiej jakości drzwi wewnętrzne nowoczesne – cena

W przypadku zainteresowania zakupem drzwi wewnętrznych marki DRE, zachęcamy do skontaktowania się z obsługą naszego sklepu, która bardzo chętnie dokona wyceny wybranego egzemplarza i odpowie na wszelkie pytania, udzielając dodatkowych informacji, jeśli będzie to konieczne. Model Auri 3 jest wart zakupu, gdyż zapewnia odpowiednią szczelność – zarówno w kwestii dźwięków, jak i temperatury. Aby zobaczyć drzwi osobiście i porozmawiać z pracownikami sklepu, zapraszamy do naszego salonu w Bydgoszczy lub Toruniu

Solidne drzwi wewnętrzne DRE Auri 3 – opinie

Osoby, które do tej pory zdecydowały się na zakup drzwi Auri 3, zwracają przede wszystkim uwagę na to, jak solidnie zostały wykonane. To model, który sprawdzi się zarówno w przypadku minimalistycznych pomieszczeń, jak i wnętrz bogato zdobionych. Wysoka jakość wykonania sprawia, że to skrzydło, które bez zarzutu będzie służyło przez lata, jeśli zapewni się mu właściwą konserwację.

Estetycznie wykonane drzwi wewnętrzne nowoczesne – sklep

Producent drzwi DRE cieszy się popularnością wśród osób, które decydują się na zakupy w naszym sklepie. Trudno się temu dziwić. Drzwi wewnętrzne tej marki są wykonane z materiałów wysokiej klasy. Zachęcamy do kupienia modelu Auri 3 właśnie u nas, ponieważ gwarantujemy jego atrakcyjną cenę, a także szybką wysyłkę. Jesteśmy profesjonalistami, więc drzwi zapakujemy bardzo starannie – tak by do miejsca docelowego dotarły nieuszkodzone i gotowe do zamontowania.