Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt Verte kolekcja G
Verte kolekcja G

Verte kolekcja G


Producent: VERTE
Model: Kolekcja G
Rodzaj produktu: skrzydło ramowo płytowe
Cena od: 549 netto / 675,27 bruttoDrzwi Verte kolekcja G oferujemy bez terminu oczekiwania w trzech kolorach - sosna norweska oraz biały. Dostępne są skrzydła w modelach G2 i G4. Ościeżnice regulowane w szerokim wyborze zakresów grubości ścian.

Drzwi Verte – kolekcja G - opis

To wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół skrzydło, które będzie doskonałym wyborem dla wszystkich klientów posiadających wysokie wymagania względem tego elementu wyposażenia. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim wysoka wytrzymałość modelu Verte. Kolekcja G to zbiór gustownych skrzydeł, które doskonale prezentują się każdego dnia. Model ten w naszym sklepie internetowym dostępny jest w kolorze sosny norweskiej oraz białym – takie opcje można zamówić bez długiego oczekiwania na gotowy produkt.

Drzwi z kolekcji G można dostosować ściśle do oczekiwań, a także potrzeb wynikających z miejsca zamieszkania. Cena ustalana jest indywidualnie. W trakcie składania zamówienia można także zdecydować o wyborze konkretnej ościeżnicy, ponieważ ten element również podlega personalizacji. Drzwi Verte z kolekcji G to idealna propozycja dla osób, które nie chcą iść na kompromis. Dbając o satysfakcję naszych klientów, realizację zamówień prowadzimy przede wszystkim w oparciu o indywidualne potrzeby, które mają szczególne znaczenie, jeśli chodzi o montaż drzwi.

Dobrze dobrane drzwi mogą być najlepszą wizytówką każdego domu lub mieszkania. To wrażenie spotęgowane jest jeszcze bardziej, jeśli skrzydło już z daleka wyróżnia się intrygującymi kolorami. Nie bez powodu to właśnie drzwi Verte z kolekcji G w jasnych kolorach cieszą się tak wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Doceniają oni przede wszystkim wyjątkową estetykę wykonania, dzięki której każdy, nawet najmniejszy szczegół jest bez problemu widoczny.

Uwagę każdego zwracają również estetyczne klamki w dopasowanym kolorze. Tworzą one spójną całość z całym skrzydłem, co sprawia, że efekt estetyczny jeszcze w większym stopniu zasługuje na uznanie. Model Verte z kolekcji G stanowi doskonałe uzupełnienie przestrzeni urządzonych w stylu nowoczesnym, w których liczy się przede wszystkim spójny design i dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół.