Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt Fores Basic
Fores Basic

Fores Basic


Producent: VERTE
Model: Fores płaskie
Rodzaj produktu: drzwi wejściowe do mieszkania
Cena od: 1046 netto / 1286,58 cena bez okuć

Fores Basic - specyfikacje

  • Drzwi oferujemy w dwóch kolorach - sosna norweska oraz dąb szkarłatny
  • Rama skrzydła wykonana jest z klejonki drewna iglastego.
  • Wypełnienie to płyta pełna i wiórowa otworowa dodatkowo wzmocniona.
    Rama wraz z wypełnieniem obłożona jest 
  • Rama wraz z wypełnieniem obłożona jest dwustronnie płytą HDF.
  • W cenie znajdziemy próg ze stali nierdzewnej, 3 wzmocnione zawiasy czopowe, dwa zamki, bolce antywyważeniowe, przygotowanie do skrótu max 60 mm.

Drzwi Fores Basic - opis

Verte Fores Basic to świetnie wykonane skrzydło, które idealnie sprawdzi się jako funkcjonalne drzwi wewnętrzne. Możliwości wykorzystania tego modelu są wyjątkowo szerokie, zważywszy na fakt, że dostępny jest on w dwóch kolorach: barwie sosny norweskiej, a także dębu szkarłatnego. Niezależnie do kolorystyki, w jakiej utrzymane są drzwi, każdy egzemplarz dostępny w naszym sklepie wykonany został z materiałów najwyższej jakości.

Rama drzwi Fores Basic to element z klejonki wytrzymałego drewna iglastego. Zastosowanie płyty pełnej i wiórowej otworowej jako wypełnienia ramy to dodatkowe wzmocnienie całej konstrukcji. Dzięki temu drzwi Verte Fores Basic są wyjątkowo stabilne, a także wytrzymałe. Jeszcze skuteczniejsze wzmocnienie zapewnia zastosowanie dwustronnego obłożenia w postaci płyty HDF. Model Verte Fores Basic to nie tylko widoczna na pierwszy rzut oka wysoka estetyka wykonania, ale także wyjątkowa wytrzymałość i stabilność.

Drzwi Fores Basic w naszym sklepie

Drzwi Verte Fores Basic to idealna propozycja do wnętrz, w których liczy się nie tylko wygląd, ale także funkcjonalność wszystkich elementów. Cena produktu odzwierciedla jego najważniejsze zalety, które sprawiają, że drzwi wewnętrzne tego typu są niezawodne i działają przez długie lata. Dodatkową zaletą jest obecność progu wykonanego ze stali nierdzewnej, a także 3 zawiasów czopowych, dodatkowo wzmocnionych. W cenie drzwi Verte Fores Basic znajdują się także dwa zamki oraz bolce antywyważeniowe.

Drzwi wewnętrzne Verte Fores Basic – opinie zadowolonych klientów

W naszym sklepie dostępnych jest wiele funkcjonalnych modeli drzwi wewnętrznych, w tym propozycja Verte Fores Basic, która cieszy się licznymi pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Na uwagę w przypadku tego modelu zasługuje przede wszystkim podwyższona wytrzymałość, a także wyjątkowa, widoczna na pierwszy rzut oka estetyka każdego elementu. Drzwi dostępne są w naszym sklepie, a cenę ustalamy indywidualnie.