Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt PORTA Harmony
PORTA Harmony

PORTA Harmony


Producent: PORTA
Model: Harmony B.0
Rodzaj produktu: skrzydło ramowo płytowe
Cena od: 694 netto / 853,62 brutto

Drzwi Porta Harmony - specyfikacje

  • Kolekcja występująca w kilkunastu wybarwieniach.
  • Drzwi ramowe w syntetycznej okleinie.
  • Produkt najwyższej jakości, dostępny na zamówienie jako drzwi przylgowe lub bezprzylgowe z różnymi szerokościami listew ościeżnicowych.

Porta Harmony - opis

Drzwi to bardzo ważny element każdego budynku, ponieważ oprócz swojego podstawowego zadania, jakim jest chronienie wejścia do naszego miejsca zamieszkania lub pracy, pełnią również funkcję estetyczną. Jest ona szczególnie ważna, biorąc pod uwagę to, że drzwi wejściowe są w pewnym sensie wizytówką domu lub firmy. Warto więc zaopatrzyć się w sprawdzony model, jakim są drzwi PORTA Harmony.

Drzwi PORTA Harmony – najwyższa jakość dla Twojego domu

Oferowane w naszym sklepie drzwi wewnętrzne PORTA Harmony charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, a także perfekcyjnym wykończeniem. Pochodzący od renomowanego producenta model posiada masywną konstrukcję, która zapewnia im bardzo dużą trwałość i wytrzymałość. Dodatkowym atutem jest wytrzymała syntetyczna okleina zapewniająca im dodatkową ochronę. Model PORTA Harmony B.0 jest skrzydłem ramowo-płytowym. Drzwi możesz zamówić zarówno w wariancie z przylgą, jak i bez przylgi z możliwością wyboru różnych listew ościeżnicowych. Skrzydła z tej kolekcji możesz również kupić z różnymi rodzajami wybarwień.

PORTA Harmony - sklep

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem naszym klientom wysokiej jakości drzwi pochodzących od sprawdzonych producentów. Dzięki wieloletniemu, ponad 25-letniemu doświadczeniu i zdobytej przez ten czas wiedzy zapewniamy najlepsze produkty zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, a także instytucjom. Gwarantujemy kompleksową obsługę i profesjonalne doradztwo. W celu zamówienia drzwi PORTA Harmony, a także w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z produktem, zapraszamy do skontaktowania się z naszą fachową obsługą, aby uzgodnić wszystkie istotne kwestie.

Drzwi PORTA Harmony – cena i opinie

Dostępne w naszej ofercie drzwi PORTA Harmony możesz zakupić w przystępnej cenie, jednak w celu dokładnej wyceny należy skontaktować się z naszą obsługą za pomocą dostępnych w zakładce KONTAKT adresów mailowych lub numerów telefonów. Oferowane przez nas produkty cieszą się świetnymi opiniami, dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.