Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt PORTA Londyn
PORTA Londyn

PORTA Londyn


Producent: PORTA
Model: Londyn
Rodzaj produktu: skrzydło płytowe tłoczone
Cena od:

432 netto / 531,36 brutto

 


PORTA Londyn - specyfikacja

Skrzydło lakierowane na biało, z widocznym rysunkiem słojów drewna. Konstrukcja z płyt tłoczonych. Atrakcyjna cena.

PORTA Londyn - opis

Drzwi Porta Londyn to starannie przygotowane skrzydło, które świetnie sprawdza się w wielu rodzajach wnętrz. Uniwersalny kolor sprawia, że drzwi tego typu można zamontować w przestrzeni o dowolnej stylistyce. Da się je dopasować do praktycznie każdego wnętrza, jednocześnie dbając o jego jak najbardziej estetyczny, a zarazem spójny wygląd. Jednak to nie koniec licznych zalet wyjątkowej propozycji, jaką jest produkt Porta Londyn.

Doświadczony producent drzwi Porta po raz kolejny zaskakuje użytkowników wysoką jakością, która świetnie sprawdza się we wnętrzach przez wyjątkowo długi czas. Drzwi pozostają odporne na mikrouszkodzenia, dzięki czemu nie ma zagrożenia wystąpienia nieestetycznych ubytków na krótko po zakończeniu montażu, tak jak niejednokrotnie może mieć to miejsce w przypadku produktów o dużo niższym poziomie wykonania, które nie zostały przygotowane odpowiednio starannie. W przypadku drzwi Porta Londyn sytuacja wygląda odmiennie - do ich produkcji wykorzystano jedynie najwyższej jakości materiały w postaci starannie wyselekcjonowanego drewna. Wysoka jakość produktu dostępnego w naszym sklepie jest widoczna już na pierwszy rzut oka - wszystko to przez dobrze zauważalny rysunek słojów drewna, który dodatkowo zdobi konstrukcję drzwi. Jest to więc nie tylko aspekt praktyczny wynikający z gwarancji użycia wysokiej jakości drewna, ale także dodatek estetyczny, który sprawia, że drzwi Porta Londyn prezentują się nienagannie w każdej sytuacji.

Porta Londyn - gwarancja najwyższej jakości

Skrzydło przeznaczone do użytku wewnętrznego zostało wykonane z wysokiej jakości drewna, jednak to nie koniec jego świetnego przygotowania. Dodatkowym autem zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym, jest wykorzystanie lakieru w kolorze białym, który prezentuje się świetnie w każdej sytuacji, co potwierdzają liczne pozytywne opinie klientów naszego sklepu o tym produkcie. Model ten dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie.