Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt PORTA Minimax
PORTA Minimax

PORTA Minimax


Producent: PORTA
Model: Minimax
Rodzaj produktu: skrzydło płaskie lakierowane
Cena od: 404 netto / 496,92 brutto


Porta Minimax - specyfikacje

Bardzo estetycznie wykonane skrzydło białe lakierowane. Na etapie produkcji pokryte jest grubą warstwą lakieru standard. Występuje w wersji wypełnienia "plaster miodu" lub za dopłatą płyta wiórowo-otworowa. Produkt dostępny w dużej ilości w firmie Tessa-Dom.

Drzwi Porta Minimax - opis

Oferowane przez nasz sklep Drzwi PORTA Minimax to połączenie niezwykłej funkcjonalności ze stylem minimalistycznym, który z pewnością sprawdzi się w każdym pomieszczeniu urządzonym w dowolnie wybranej stylistyce. Model ten bez wątpienia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów drzwi Minimax PORTA to zdecydowanie najlepszy możliwy wybór w swojej kategorii cenowej.

PORTA Minimax – sklep

Drzwi PORTA Minimax znajdujące się w ofercie naszego sklepu wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu bez wątpienia posłużą domownikom przez wiele lat. Wypełnienie skrzydła zależne jest od wybranej przez klienta wersji. Możliwe jest zamówienie wypełnienia “plastrem miodu” bądź też płytą wiórowo-otworową wzmocnioną wewnętrznym ramiakiem. Ten drugi wariant konstrukcji skrzydła dostarczamy za dodatkową dopłatą. Ponadto całość konstrukcji obłożona jest płytą HDF.

Całe skrzydło jest wykonane w sposób niezwykle estetyczny. Już na etapie produkcji zostaje ono pokryte grubą warstwą białego lakieru typu standard, co umożliwia ochronę przed wilgocią, wysoką temperaturą, a także wszelkiego rodzaju zarysowaniami czy też uszkodzeniami mechanicznymi.

Drzwi Porta Minimax – opinie

Wraz z modelem PORTA Minimax otrzymasz także dwa zawiasy czopowe, trzy sztuki zawiasów w skrzydle oraz zamek. W przypadku personalizacji drzwi możliwy jest dobór kierunku ich otwierania, rozmiaru, wypełnienia, koloru, a także dodatkowo zamontowanej wentylacji. Do wyboru jest także zamek na klucz zwykły, zamek z blokadą łazienkową, bądź też dostosowany pod wkładkę patentową.

Drzwi PORTA Minimax cieszą się niezwykłą popularnością i wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych użytkowników. Należy pamiętać, że towar produkowany jest na zamówienie, według specyfikacji wybranej przez klienta. W celu zamówienia drzwi bądź też poznania ich ceny prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.