Tessa Dom >> Aktualności >> Zaproszenie do odwiedzenia mobilnej ekspozycji GERDA
wrz 18, 2018

Zaproszenie do odwiedzenia mobilnej ekspozycji GERDA


Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń w związu z mobilną ekspozycją jaka pojawiła się w województwie kujawsko-pomorskim.

Przed salonem handlowym Tessa-Dom w Lisim Ogonie ul. Spokojna 1 do końca tygodnia zaparkowała dla Was, mobilna ekspozycja drzwi, prosto z fabryki GERDA - zamki, drzwi, bramy. Promowane są szczególnie nowe konstrukcje drzwi zewnętrznych o wspólnej nazwie NTT Revo.
Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan na dwa ostatnie dni tygodnia, gdy bezpośrednią opiekę nad stanowiskiem przejmie przedstawiciel terenowy producenta.
+ piątek 21 września 2018, godzina 10:00 - szkolenie dla sieci sprzedaży, zapraszamy firmy współpracujące, prosimy o rejestrację na pocztę mail: malgorzata.nowakowska@tessa.com.pl , lub bezpośrednio przez profil Tessa-Dom
+ piątek 21 września 2018, godzina 12:30 - przerwa lunch
+ piątek 21 września 2018, godzina 13:00 - prezentacja dla architektów
+ sobota 22 września 2018, godziny 12:00-14:00 przy okazji pierwszych urodzin księgarni Tessa książki , odbędzie się szereg animacji dla dzieci (budowle z kartonów, bańki, tort ect). Zapraszamy rodziny do zapoznania się z mobilną ekspozycją produktów drzwi.
//