Tessa Dom >> Aktualności >> Regulamin akcji "Zamów drzwi lub okna, wybierz książkę"
mar 27, 2019

Regulamin akcji "Zamów drzwi lub okna, wybierz książkę"


We współpracy z księgarnią Tessa Książki, za zakupy w salonie drzwi i okien, chcemy sprezentować naszym klientom jak najwięcej książek. Zobacz regulamin.

Regulamin

 

1. Organizatorem akcji jest firma Tesa-Dom spółka z o.o. spółka komandytowa. Jest ona związana z przypadającym 22 kwietnia światowym dniem książki.
2. Akcja obowiązuje w terminie 1-30 kwietnia 2019 roku i kierowana jest do klientów indywidualnych (którym wystawiamy fakturę z sygnaturą "fiskalna"), którzy w tym czasie złożą u Organizatora zamówienie na drzwi lub okna o wartości minimum 3000zł brutto. Akcja jest skierowana do klientów indywidualnych składających zamówienie w Lisim Ogonie. Nie dotyczy zakupów na firmę oraz składanych w Toruniu. Każdy klient indywidualny może stać się beneficjentem tej akcji tylko raz. Rezygnacja z wyboru książki nie uprawnia do równowartości w postaci dodatkowego rabatu.
3. Przez "złożenie zamówienia" rozumiemy podpisanie zamówienia i wpłatę zaliczki w terminach obowiązywania akcji.
4. Klient uprawniony do udziału w tej akcji w momencie podpisania zamówienia może wybrać 1 dowolną książkę dostępną w danym dniu na półkach księgarni znajdującej się w Lisim Ogonie na półpiętrze.
5. Mile widziane jest polubienie strony księgarni https://www.facebook.com/Justynapolecadoczytania/ przez osoby posiadające konto na Facebook. Uczestniczenie w akcji nie jest związane z przekazaniem organizatorowi żadnych dodatkowych danych osobowych, ponad te podawane przy składaniu zamówienia. 


Zapraszamy do polubienia Tessa Ksiązki na facebook


 

//