Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt PORTA Agat Plus białe
PORTA Agat Plus białe

PORTA Agat Plus białe


Producent: PORTA
Model: Agat Plus
Rodzaj produktu: drzwi wejściowe do mieszkań w rozmiarze "100"
Cena od: 650 netto / 799,50 brutto

 

Posiadamy na stanie magazynowych drzwi Agat Plus białe: lewe "100" oraz prawe "100" . Drzwi przeznaczone do stosowania jako wejściowe z klatki schodowej do mieszkania. Wyposarzone w dwa zamki, ościeżnice metalową.

Rabat 60%: Cena tyo 650 zł netto / 799,50 brutto za skrzydło ościeznicę i próg, cena nie zawiera klamki, rozety górnej i wkładek.

Otwór montażowy potrzebny do przygotowania: 1080x2055

PORTA Agat Plus białe

Oferowana przez nasz sklep kolekcja drzwi wejściowych do mieszkań Agat Plus PORTA to kolekcja modeli oferujących niezwykle istotną ochronę przed hałasem. Fakt ten sprawia, że prezentowane skrzydła tej marki znakomicie nadają się jako drzwi wejściowe w bloku - z klatki schodowej do mieszkania.

Znajdujące się w naszej ofercie drzwi PORTA Agat Plus cechują się niezwykłą trwałością w obliczu wszelkich zmian temperatury, a także wilgotności powietrza. Dodatkowo dostępne skrzydła dzięki zastosowaniu warstwy aluminiowej są wyjątkowo odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Z tego też powodu przedstawiane przez nasz sklep drzwi PORTA Agat Plus wspaniale sprawdzają się na klatkach schodowych, a także we wszystkich miejscach, w których charakterystyczne jest występowanie częstych zmian zarówno poziomu wilgotności powietrza, jak i temperatury oddziałującej na powierzchnię skrzydła.

Drzwi PORTA Agat Plus - opinie

Odpowiednio dobrane drzwi wejściowe do mieszkań wpływają nie tylko na poziom estetyki, ale także znaczne zwiększają poczucie bezpieczeństwa oraz komfort przebywania we własnych czterech ścianach. Nasz sklep oferuje swoim klientom profesjonalne drzwi wejściowe PORTA Agat Plus w białym odcieniu. Z całą pewnością wspomniane drzwi dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi dopasują się znakomicie do wszelkiego rodzaju wnętrz.

Do wyboru pozostawiamy drzwi Agat Plus - lewe „100”, jak i prawe „100” w atrakcyjnej cenie. Dla dodatkowego bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowników skrzydła wyposażone zostały w dwa zamki. Ponadto produkt dostarczony jest w zestawie wraz z dedykowaną metalową ościeżnicą. Warto również zaznaczyć, że wspomniane drzwi PORTA Agat Plus z uwagi na swą konstrukcję oraz właściwości sprawdzą się znakomicie nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale także we wszelkich obiektach użyteczności publicznej. Dzięki swoim niewątpliwym atutom oferowane przez nas drzwi wejściowe do mieszkań cieszą się niezwykle pozytywnymi opiniami wśród naszych zadowolonych klientów!