Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt Domofert UT401
Domofert UT401

Domofert UT401


Producent: DOMOFERM
Model: UT401
Rodzaj produktu: drzwi uniwersalne metalowe
Cena od: 569netto / 699,87 brutto

 

Drzwi stalowe jednoskrzydłowe o grubości 40 mm, wypełnione panelem sandwiczowym, klejonym

  • Obustronnie do blach na całej płaszczyźnie lub wypełnieniem typu „plaster miodu“.
  • Skrzydło z trójstronną grubą przylgą, wykonane z blachy stalowej, ocynkowanej o grubości 0,55 mm, gruntowane na kolor RAL 7035.
  • Ościeżnica z blachy ocynkowanej o grubości 1,5mm z uszczelką PCV, ościeżnica przygotowana do montażu na gotową podłogę.
  • Możliwość skrócenia drzwi o 15 mm bez naruszania konstrukcji skrzydła oraz utraty gwarancji.
  • Zamek wg DIN 18250 z kluczem budowlanym, przygotowany pod montaż wkładki patentowej, klamka wg DIN 18255 z tworzywa sztucznego z rdzeniem stalowym, na szyldzie, w kolorze czarnym.
  • Dwa zawiasy typu Anuba. Pełne światło przejścia przy kącie otwarcia 90 st.
  • Spełnia warunki techniczne użytkowania budynku. Aprobata Techniczna ITB Warszawa AT-15-4389/2013, Certyfikat Zgodności ITB, Atest PZH

Drzwi Domoferm UT401 - opis

Domoferm UT401 to metalowe drzwi uniwersalne, które mogą zostać wypełnione klejonym obustronnie do blach materiałem sandwiczowym lub wypełnieniem typu “plaster miodu”. Produkt ma 40 mm grubości. Drzwi metalowe Domoferm UT401 są jednoskrzydłowe i zostały pokryte farbą w kolorze RAL 7035. Cieszą się popularnością w zakładach pracy i magazynach, ponieważ są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć czy skrajne temperatury, przy czym ich cena nie jest wygórowana.

 

Domoferm – drzwi metalowe UT401

 

Skrzydło z potrójną przylgą wykonano z ocynkowanej blachy stalowej o grubości 0,55 mm, natomiast ościeżnica została stworzona z blachy o grubości 1,5 mm. Dla większej szczelności wyposażono ją w uszczelkę z PVC. Ponadto została przygotowana do montażu na gotową podłogę. Ze względu na to, że model ten posiada odpowiednie certyfikaty, drzwi uniwersalne Domoferm UT401 będą odpowiednim wyborem do firmy – świadczą o tym między innymi Aprobata Techniczna ITB Warszawa AT-15-4389/2013, Certyfikat Zgodności ITB oraz Atest PZH.

 

Skrzydło wyposażono w wytrzymałe zawiasy wpuszczane (typ Anuba). Kolejnym istotnym aspektem dotyczącym użytkowania drzwi metalowych Domoferm UT401 jest klamka. W tym przypadku posiada kontrastujący, czarny kolor, dzięki czemu wyróżnia się na tle produktu. Wykonano ją według DIN 18255, używając tworzywa sztucznego, jednak dla zwiększenia wytrzymałości wyposażono ją w metalowy rdzeń. Dostępne w naszym sklepie drzwi uniwersalne Domoferm UT401 posiadają także zamek z kluczem budowlanym, przeznaczony pod montaż i wykonany zgodnie z DIN 18250.

 

Drzwi uniwersalne Domoferm

 

Drzwi metalowe Domoferm UT401 otrzymują dobre opinie ze względu na fakt, że spełniają warunki techniczne użytkowania budynku. Gwarantują pełne światło przejścia, przy otwarciu skrzydła na 90 stopni. Oferujemy również dopasowanie produktu do wymagań klienta, ponieważ możemy je skrócić o 15 mm bez naruszania konstrukcji skrzydła oraz utraty gwarancji. W razie zainteresowania produktem lub dodatkowych pytań prosimy o kontakt z naszym sklepem.