Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt Verte Basic Mała Ramka
Verte Basic Mała Ramka

Verte Basic Mała Ramka


Producent: PORTA
Model: Verte Basic
Rodzaj produktu: skrzydło wewnątrzlokalowe
Cena od: 306 netto / 376,38 brutto

 

Verte Basic - specyfikacja

  • Białe z płyty lakierowanej
  • Drzwi dostępne w wersji z futryną stałą lub regulowaną w najpopularniejszych zakresach.
  • Wypełnienie plaster miodu. 

Verte Basic - opis

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu drzwi Verte Basic wyróżniają się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także prostym, klasycznym stylem, który sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu. Drzwi są jednym z podstawowych i najważniejszych elementów w każdym domu. Służą zarówno zachowaniu prywatności, jak i wpływają na odczuwanie przez domowników poczucia bezpieczeństwa. Jednak coraz częściej naszym klientom zależy także na ich estetyce, która wpływa na uzupełnienie wystroju każdego mieszkania. Dlatego proponowane w naszym sklepie drzwi Porta Verte G2 są nie tylko najwyższej jakości produktem, ale także niezwykłym elementem dekoracyjnym, który w swoim minimalizmie dopasują się do aranżacji Twojego domu. Co więcej, produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na zniszczenia, która przekłada się na jego trwałość.

Verte Basic - sklep

Nasza firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam na dopasowanie się do potrzeb klientów i spełnienie ich oczekiwań. W naszej pracy stawiamy na rzetelne wykonywanie powierzanych nam zleceń, a także na profesjonalny kontakt z klientem, który przebiega w sympatycznej, aczkolwiek fachowej atmosferze. Zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji, dlatego dbamy o wzajemny szacunek. Jeśli podczas podejmowania decyzji pojawią się w Twojej głowie konkretne pytania, warto się z nami skontaktować w celu poznania na nie odpowiedzi i dokonania najlepszego wyboru, z którego będziesz zadowolony.

Verte Basic - cena

Końcowy koszt drzwi Verte Basic związany jest z ich solidnością oraz precyzją wykonania. W naszej firmie stawiamy na najlepsze produkty, które będą Ci służyły przez długie lata. Warto postawić na wybór naszego sklepu, ponieważ korzystając z naszych usług, możesz być pewien szybkiej realizacji zamówienia oraz szerokiej gamy najlepszych wyrobów. Zależy nam na udostępnieniu Ci dużej ilości produktów, wśród których znajdziesz idealny artykuł, który odświeży Twoje wnętrze i zachwyci swoją uniwersalnością.