Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt PORTA VERTE G2
PORTA VERTE G2

PORTA VERTE G2


Producent: PORTA
Model: kolekcje Verte grupa G
Rodzaj produktu: skrzydło wewnątrzlokalowe
Cena od: 549 netto / 675,27 brutto

PORTA VERTE G2 - specyfikacje

  • Kolekcja drzwi ramowo - płytowych z fabryki PORTA.
  • Drzwi dostępne są od ręki. Mamy w magazynie zarówno skrzydła oraz ościeżnice regulowane w zakresach A,B,C,D,E,J i K oraz ościeżnice stałe.
  • Dostępny jest również w kolorach sosna norweska oraz dąb szkarłatny.

PORTA VERTE G2 - opis

W każdym domu drzwi wewnętrzne pełnią bardzo ważne zadanie - mają zapewnić właścicielom pokoju maksimum prywatności i poczucie bezpieczeństwa w ich własnej przestrzeni. Oprócz tego muszą się one odpowiednio prezentować i wyglądem dobrze pasować do całej aranżacji domu. Na całe szczęście firma Porta, która od lat dostarcza klientom zarówno wysokiej jakości skrzydła drzwiowe wewnętrzne, jak i zewnętrze, ma doświadczenie i wiedzę, które umożliwiają jej przygotowanie zupełnie wyjątkowych produktów spełniających wyżej wymienione warunki, które dotyczą dobrych drzwi wewnętrznych.
Drzwi Porta Verte G2 - niezawodne rozwiązanie

Prezentowane na tej podstronie drzwi Porta Verte G2 wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia. Oprócz tego prezentują się bardzo ładnie - prosty i jednocześnie wpadający w oko design można dopasować do wielu stylów. Możemy dostarczyć Ci je od ręki wraz z ościeżnicą regulowaną lub stałą, w kolorze białym lub innej wersji - sosna norweska i dąb szkarłatny.

Dlaczego warto nam zaufać w kwestii drzwi?

Działamy na rynku już od długiego czasu, stale zapewniając naszym klientom dostęp do wysokiej jakości drzwi od renomowanych i uznanych producentów. Od samego początku naszego istnienia dokładamy wszelkich starań, aby oferowane produkty spełniały oczekiwania wszystkich kupujących. Zależy nam, aby każdy klient mógł znaleźć w naszej ofercie produkty dopasowane do swoich potrzeb, dlatego też dbamy o to, aby nasz asortyment był jak najbardziej rozbudowany.

Osoby, które zdecydowały się dokonać zakupu właśnie u nas, wystawiają nam bardzo pozytywne opinie. Doceniają w ten sposób wysoką jakość dostępnych rozwiązań, szybką realizację zamówień, doskonałą obsługę, a także atrakcyjne ceny. Jesteś zainteresowany zakupem drzwi Porta Verte G2 lub innych skrzydeł dostępnych na naszej stronie? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy udzielimy Ci też odpowiedzi na wszelkie pytania i przekażemy potrzebne informacje.