Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt GERDA TT OPTIMA
GERDA TT OPTIMA

GERDA TT OPTIMA


Producent: GERDA
Model: TT OPTIMA 60
Rodzaj produktu: drzwi wejściowe do budynków
Cena od: 1995 netto / 2453,85 brutto

GERDA TT OPTIMA - specyfikacje

  • Dostępne bez okresu oczekiwania w dwóch kolorach ANTRACYT oraz JASNY ORZECH.
  • Drzwi w rozmiarach Lewa i Prawa "90E"
  • Współczynnik termoizolacji Ud=1,09W/m2K.
  • Drzwi dostępne razem z akcesoriami , cena zawiera system jednego klucza (do obu zamków).
  • Grubość skrzydła 60 mm.

GERDA TT OPTIMA - opis

Gerda TT Optima to drzwi, które cieszą się doskonałymi opiniami wśród naszych dotychczasowych klientów. Zwracają oni uwagę na ich solidne wykonanie z dbałością o najmniejsze szczegóły. To wszystko przekłada się na produkt wysokiej jakości, który będzie mógł służyć Ci jako drzwi wejściowe przez długie lata.

Firma Gerda jest producentem drzwi i zamków, który ceniony jest na całym świecie. Marka ma wieloletnie doświadczenie w branży, więc elementy, które produkuje, charakteryzują się najwyższym poziomem wykonania. Jeżeli stoisz przed decyzją dotyczącą zakupu drzwi wejściowych, serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z opisem tego modelu.

Gerda TT Optima - drzwi wejściowe, które Cię nie zawiodą

Oczywiście, jak każde inne drzwi te również potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Takiej jak smarowanie zawiasów, a także ich regulacja, gdy zachodzi taka potrzeba. Jednak poza tym drzwi Gerda TT Optima w codziennym użytkowaniu nie powinny sprawiać Ci absolutnie żadnego problemu. To drzwi w czarnym kolorze, będą więc doskonałym dodatkiem do każdej eleganckiej aranżacji. W naszym sklepie ten model występuje również w wersji “jasny orzech”. W związku z tym jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w naszym asortymencie coś dla siebie.

Drzwi Gerda TT Optima mają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, zostały też skonstruowane z myślą o zapewnieniu Ci jak największego bezpieczeństwa. Te drzwi w naszym sklepie dostępne są wraz z akcesoriami i systemem jednego klucza dla obu zamków.

Gerda TT Optima - sklep i opinie

Drzwi Gerda TT Optima znajdziesz w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie. To uniwersalny i nowoczesny model, który nasi klienci bardzo chętnie wybierają - ze względu na cenę, a także dobre opinie, jakimi się cieszy. Jesteśmy przekonani, że decydując się na jego zakup, będziesz zadowolony przez długie lata. W końcu staniesz się w ten sposób właścicielem solidnych drzwi wejściowych, które zaprojektowane zostały z myślą o najtrudniejszych zadaniach. Zachęcamy Cię do zakupu!