Tessa Dom >> Oferta >> Produkty >> Produkt GERDA TT OPTIMA
GERDA TT OPTIMA

GERDA TT OPTIMA


Producent: GERDA
Model: TT OPTIMA 60
Rodzaj produktu: drzwi wejściowe do budynków
Cena od: 3195 netto / 3929,85 brutto

 


GERDA TT OPTIMA - specyfikacje

  • Dostępne bez okresu oczekiwania w dwóch kolorach ANTRACYT oraz JASNY ORZECH. 
  • Drzwi w rozmiarach Lewa i Prawa "90E" 
  • Współczynnik termoizolacji Ud=1,09W/m2K. 
  • Drzwi dostępne razem z akcesoriami, cena zawiera system jednego klucza (do obu zamków). 
  • Grubość skrzydła 60 mm.

GERDA TT OPTIMA - opis

Drzwi wejściowe do budynku odgrywają niezwykle istotną rolę - mają zapewnić domownikom i posiadanym przez nich przedmiotom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oprócz tego muszą też dobrze się prezentować, w końcu są jednym z pierwszych elementów, które zaraz obok elewacji i okien widzą odwiedzający nas goście. Dobrze więc, aby były estetyczne i pasowały do wyglądu całego budynku. Jeżeli poszukujesz wyjątkowych drzwi, które spełniają oba powyższe warunki, to prezentowane na tej podstronie skrzydło Gerda TT Optima jest doskonałą propozycją dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Wysokiej klasy drzwi Gerda TT

Marki Gerda nie trzeba nikomu przedstawiać - jej produkty od lat cieszą się uznaniem na naszym krajowym rynku, nie bez powodu. Wysokiej jakości zamki produkowane przez tę firmę są bardzo trudne do sforsowania i zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Podobnie jest z drzwiami tego producenta. Charakteryzują się one bardzo dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia, a także mają świetny i bardzo elegancki design, który z pewnością wielu osobom przypadnie do gustu. Dostępne są one na zamówienie w kolorach antracytowym oraz jasny orzech w rozmiarze “90E”. Grubość skrzydła to 60 mm, natomiast współczynnik termoizolacji to Ud=1,09W/m2K.

Postaw na sprawdzoną firmę - drzwi Gerda TT

Działamy na rynku już od wielu lat, stale dostarczając naszym klientom wysokiej jakości rozwiązania do domów i innych budynków. Od samego początku naszego funkcjonowania zależy nam na tym, aby każdy, kto odwiedzi naszą stronę internetową, mógł znaleźć dla siebie odpowiednie produkty. Właśnie z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment był możliwie jak najbardziej rozbudowany.

Opinie osób, które zdecydowały się na zakup drzwi lub innych produktów w naszym sklepie, są bardzo pozytywne. Kupujący chwalą ich jakość wykonania, a także profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny. Jeśli zainteresowały Cię drzwi Gerda TT Optima, to serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Jeżeli natomiast masz jakieś pytania, to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy - udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.