Tessa Dom >> Aktualności >> PORTA i KMT z najważniejszym tytułem branży - Lidera Rynku Stolarki
paź 27, 2019

PORTA i KMT z najważniejszym tytułem branży - Lidera Rynku Stolarki


PORTA DRZWI jest Liderem Rynku Stolarki 2019 z najlepszymi wynikami sprzedaży w kategorii drzwi drewnianych. Zestawienie dynamicznych firm walczących o prestiżowy tytuł przygotowywane jest przez Centrum Analiz Branżowych na zlecenie miesięcznika „Forum Branżowe”.

Tegoroczna gala wręczenia certyfikatów „Liderów Rynku Stolarki 2019” była zwieńczeniem Ogólnopolskiego Forum Stolarki, które odbyło się 3 października w Ptak Warsaw Expo. Tematem przewodnim tegorocznego forum były Innowacje.

W Kategorii Drzwi Drewniane nagroda przypadła fabryce PORTA KMI POLAND, której jesteśmy autoryzowanym dealerem od początku działalności fabryki.

Wśród liderów nie zabrakło również innych dostawców których oferujemy w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Są to w kategorii drzwi stalowych: KMT oraz w kategorii bramy: Wiśniowski

 

Z myślą o zadowoleniu Klientów oraz ciągłym zwiększaniu sprzedaży fabryka PORTA intensywnie pracuje nad produktami, zatrudnia najlepiej wykwalifikowanych specjalistów i projektantów oraz konsekwentnie inwestuje w jakość i innowacje, czego przykładem jest nowoczesny magazyn centralny w Nidzicy.

Firma KMT również docenia to wyróżnienie i dziękuję za zaufanie i wspólny wysiłek wszystkim swoim partnerom. Historia tworzenia przedsiębiorstwa sięga 1967 roku. Podwaliną budowy marki był mały zakład ślusarski, który dzięki pasji, wytrwałości i pracowitości jego twórcy Zenona Szymaniuk oraz synów Dariusza i Artura, osiągnął pozycję lidera na rynku krajowym. 

 

Pełna lista nagrodzonych w poszczególnych kategoriach:

» Drzwi drewniane: Porta KMI Poland

» Drzwi metalowe: KMT Stal

» Bramy: Wiśniowski

» Okna z tworzyw sztucznych: Eko-Okna

» Okna drewniane: Dovista Polska

» Okna dachowe: Velux

» Ślusarka aluminiowa: Defor

» Systemy aluminiowe: Aluprof

» Systemy tworzywowe: Aluplast

» Szyby zespolone: Pilkington IGP

» Okucia: Winkhaus

» Wzmocnienia: MFO

» Uszczelki: Sanok Rubber

» Farby i lakiery: Teknos

» Systemy roletowe: Aluprof

» Automatyka: Somfy

//