Tessa Dom >> Aktualności >> Nowości produktowe PORTA DRZWI na 2020 rok
sty 14, 2020

Nowości produktowe PORTA DRZWI na 2020 rok


PORTA DRZWI w najnowszym katalogu prezentuje nowości produktowe. Oferta zawiera się na 226 stronach.

PORTA DRZWI w najnowszym katalogu prezentuje nowości produktowe. W ofercie znalazła się zapowiadana biała wersja kolekcji Porta LOFT, uzupełniając wersję czarną, która zachwyciła wielbicieli loftowego minimalizmu. Kolekcja Natura VECTOR z modelem w pięknym wzorze jodły francuskiej uzupełnia ofertę naturalnych drzwi o białe modele. Kolekcja Porta LEVEL pojawiła się w nowej odsłonie z nowymi modelami i w nowym kolorze Dąb Catania, który wnosi do aranżacji elegancję i ciepło.

Intrygującą nowością w ofercie PORTA jest połączenie klasycznej bieli z odcieniami drewna. Gorący w tym sezonie trend wykorzystano przy projektowaniu nowych modeli kolekcji drzwi ramiakowych Porta GRANDE  w lakierze UV. Dekoracyjne poziome listwy, dostępne do wyboru w wersji wykonanej z litego dębu oraz pokryte okleiną w kolorze drewna lub stali szczotkowanej otwierają nowe możliwości aranżacyjne.
 
 
 
Dla miłośników takich nowoczesnych rozwiązań PORTA przygotowała też nową kolekcję Porta DUO , w której ponadczasowa biel połączona została z pionowym panelem w kolorze drewna z możliwością dobrania ościeżnicy w tym samym kolorze. Nowa kolekcja pięknie podkreśla harmonię stylu skandynawskiego. Ponadto możliwość wyboru paneli w naturalnej okleinie pozwala cieszyć się szlachetnością naturalnych materiałów.
 
 
 
W ofercie drzwi naturalnych pojawiła się nowoczesna kolekcja  Natura VECTOR. Wśród modeli, znanych już z kolekcji Porta VECTOR Premium, znalazł się tu unikalny model z wzorem frezowania, niezwykle ostatnio modnej jodły francuskiej. Białe fornirowane drzwi subtelnie połączyły w aranżacji chłodne błękity mebli i ścian z ciepłym drewnem podłogi.
 
 
 
Mocne wejście w 2020 r. ma też kolekcja Porta LEVEL, która prezentuje się w nowej odsłonie. Nowe modele z efektownymi poziomymi i pionowymi układami słoi drewna w połączeniu z czarnymi intarsjami będą prawdziwą ozdobą zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. W zaproponowanej przez PORTA aranżacji modne granaty idealnie współgrają z ciepłym brązem pięknej okleiny w kolorze Dąb Catania.   
 
 
 
Dla zwolenników praktycznych rozwiązań PORTA przygotowała 2 nowe propozycje systemów przesuwnych - BLACK i SLIDE, które w bardzo eleganckim stylu sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie mogą mieć zastosowania standardowe rozwiązania.
 
 
 
Więcej informacji o tegorocznych nowościach PORTA DRZWI znajduje się w najnowszym katalogu marki oraz na stronie www.porta.com.pl.
//