Tessa Dom >> Aktualności >> Plan pracy w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego
mar 16, 2020

Plan pracy w związku ze stanem zagrożenia epidemicznego


Przedstawiamy Państwu plan pracy w firmie Tessa-Dom na najbliższy czas.

+ W związku z ogłoszeniem przez Premiera Mateusza Morawieckiego stanu zagrożenia epidemiologicznego na terenie RP, staramy się ograniczyć ryzyko dalszego rozprzestrzegania się wirusa. W najbliższym okresie część z pracowników Tessa-Dom pracuje zdalnie, m.in podczas pełnienia opieki nad dziećmi w związku z zamkniętymi szkołami.


+ Miejsca obsługi klienta w firmie zostały na nowo zaaranżowane aby zwiększyć dystans w trakcie naszych wzajemnych kontaktów. Zapraszamy do wzmożonego ruchu w sferze internetowej poprzez kontakt mailowy, za pośrednictwem naszego fanpejdża, oraz drogą telefoniczną.


+ Do odwołania we wszystkie soboty nasza firma będzie zamknięta.


+ Na Państwa życzenie jesteśmy gotowi przełożyć termin montażu. Prosimy również o takie umawianie montaży, by w domach czy mieszkaniach nie przebywały wówczas inne ekipy wykończeniowe. Minimalizujmy ryzyko wzajemnych zarażeń. Wyposażamy nasze ekipy montażowe w środki ochrony osobistej.


Zachęcamy również do częstej dezynfekcji klamek drzwiowych np przy pomocy alkoholu o stężeniu 60-70% lub ciepłej wody z detergentem. Poniżej film instruktażowy od DRZWI CAL: 

 

//